اسکنر اپسون Epson DS-510

اسکنر اپسون Epson DS-510

via

اسکنر اپسون DS-510

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: ۶۰۰*dpi 600
حداکثر سایز کاغذ: A3
سرعت اسکن رنگی:
۶۵ برگ در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۶۵ برگ در دقیقه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر اپسون DS-510

اسکنر بایگانی مدل Epson DS-510 از نوع اسکنر فیدردار است که برای نیازهای روزانه کاربران مناسب می باشد. خرید اسکنر مدل DS-860 اپسون با توجه به امکانات و ویژگی هایی که دارد از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد که می تواند هم زمان دوروی اسناد را اسکن نماید.

در ادامه به معرفی اسکنر اپسون DS-510 می پردازیم، این نوع اسکنر برای بایگانی با حجم کاری بالا و همچنین محیط های اداری، بانک ها، ادارات دولتی، دانشگاه ها، دفاتر و شرکت های خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد. از کالای مرتبط با آن می توان به اسکنر کداک Kodak i3200 اشاره نمود.

معرفی اسکنر اپسون DS-510

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Epson DS-510

اسکنر Epson 510 با رزولوشن ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi شفافیت و کیفیت بسیار عالی ای را به تصاویر ارائه می دهد. اسکنر a3 رنگی مدل Epson DS-510 از سرعت اسکن رنگی و سیاه و سفید به میزان ۲۶ برگ در دقیقه برخوردار است.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Epson DS-510 بگونه ای است که فضای کمی را روی میز اشغال می کند. این دستگاه اسکنر امکان بالا بردن کیفیت موتون و همچنین قابلیت مدیزیت اسناد، اسکن کارت ویزیت و کارت شناسایی را دارد.

اسکنر اپسون Epson DS-510

اسکنر اپسون Epson DS-510

در پایان باید گفت که اسکنر اپسون Epson DS-510 دارای پورت اتصال USB است که به راحتی به همه سیستم های روز بازار متصل می گردد. همچنین این اسکنر قابلیت استفاده از ADF با حجم ۵۰ برگ را دارا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *