اسکنر اپسون Epson DS-860

اسکنر اپسون Epson DS-860

via

اسکنر اپسون DS-860

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: ۶۰۰*dpi 600
حداکثر سایز کاغذ: A3
سرعت اسکن رنگی:
۶۵ برگ دردقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۶۵برگ دردقیقه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر اپسون DS-860

اسکنر بایگانی مدل Epson DS-860 از نوع اسکنر فیدردار است که برای نیازهای روزانه کاربران مناسب می باشد. خرید اسکنر مدل DS-860 اپسون با توجه به امکانات و ویژگی هایی که دارد از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد که می تواند هم زمان دوروی اسناد را اسکن نماید.

در ادامه به معرفی اسکنر اپسون DS-860 می پردازیم، این نوع اسکنر برای محیط های اداری، شرکت های دولتی، خصوصی و سازمانی برای بایگانی با حجم کاری بالا مورد استفاده قرار می گیرد و پیشنهاد می شود. از کالای مرتبط با آن می توان به اسکنر کداک Kodak i2620 اشاره نمود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Epson DS-860

اسکنر Epson 860 با رزولوشن ۶۰۰ در ۶۰۰ dpi شفافیت و کیفیت بسیار عالی ای را به تصاویر ارائه می دهد که قابلیت اسكن كارت ویزیت و كارت شناسایی را دارد. اسکنر a3 رنگی مدل Epson DS-860 از سرعت اسکن رنگی و سیاه و سفید به میزان ۶۵ برگ در دقیقه برخوردار است.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Epson DS-860 بگونه ای است که با وزن ۴ کیلوگرم فضای کمی را روی میز اشغال می کند. این دستگاه اسکنر مجهز به ۴ كلید مجزای Power, Job Select, Stop, Start است که امكان اسكن مستقیم به SharePoint, Evernote, Google Drive را دارد.

اسکنر اپسون Epson DS-860

در پایان باید گفت که اسکنر اپسون Epson DS-860 دارای پورت اتصال USB است که به راحتی به همه سیستم های روز بازار متصل می گردد. همچنین این اسکنر قابلیت استفاده از ADF با حجم ۸۰ برگ را دارا می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *