اسکنر اپسون Epson GT-S85

اسکنر اپسون Epson GT-S85

via

اسکنر اپسون GT-S85

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: ۶۰۰*dpi 600
حداکثر سایز کاغذ: A4
سرعت اسکن رنگی:
۴۰ برگ در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۴۰ برگ در دقیقه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر اپسون DS-S85

اسکنر Epson GT-S85 از نوع اسکنرهای فیدردار است که برای نیازهای روزانه کاربران مناسب می باشد. خرید اسکنر مدل Epson GT-S85 با توجه به اینکه می تواند هم زمان دو روی اسناد را اسکن کند از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی اسکنر اپسون GT-S85 می پردازیم، این اسکنر امکان بالا بردن کیفیت متون را دارد و برای استفاده در محیط های اداری و مصارف بایگانی مناسب می باشد. از کالای مرتبط با آن می توان به اسکنر کداک Kodak i2620 اشاره نمود.

معرفی اسکنر اپسون DS-S85

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Epson GT-S85

اسکنر Epson S85 قابلیت سازماندهی اسناد و گزارش ها در  اسکن را دارد. اسکنر a3 رنگی مدل Epson DS-510 از سرعت اسکن رنگی و سیاه و سفید ۴۰ برگ به صورت یک رو و ۸۰ برگ به صورت دو رو  برخوردار است. یکی دیگر از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Epson GT-S85 اسکن کارت ویزیت و کارت شناسایی می باشد. این دستگاه اسکنر فاقد جیوه بوده و برای گرم کردن نیاز به مصرف انرژی کمتری دارد.

اسکنر اپسون Epson GT-S85

اسکنر اپسون Epson GT-S85

در پایان باید گفت که اسکنر اپسون Epson GT-S85 دارای پورت اتصال USB 2.0 است و همچنین دارای تغذیه اتوماتیک سند تا ۷۵ برگ می باشد. این اسکنر قابلیت استفاده از ADF با حجم ۷۵ برگ را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *