اسکنر ای ویژن Avision AV5100

اسکنر ای ویژن Avision AV5100

via

 اسکنر ای ویژن AV5100
 
نوع اسکنر: فیدر فلت
حداکثر رزولوشن: ۶۰۰*۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ: A3
سرعت اسکن رنگی: ۳۰ برگ در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۳۰ برگ در دقیقه
 
دانلود درایور اسکنر ای ویژن Avision AV 121

معرفی اسکنر Avision AV5100

اسکنر ای ویژن AV5100، از نوع اسکنر فیدر فلت مسطح است که قابلیت اسکن تک رو دارد و رنگی است. اسکنر ۵۱۰۰ avision در رده اسکنرهای A3 رنگی قیمت مناسب بازار می باشد که هم قابلیت اسکن توسط فیدر و هم توسط فلت را دارد. 

معرفی اسکنر Avision AV5100 برای امور بایگانی، اداری و سازمانی مناسب می باشد. این دستگاه اسکنر از تکنولوژی تصویر برداری CIS برخوردار است که تصاویر را با کیفت مناسب اسکن می کند. از کالای مرتبط با آن می توان به اسکنر ای ویژن Avision AV5400 اشاره نمود.

 

معرفی اسکنر Avision 5400

طراحی و کیفیت اسکنر ای ویژن AV5100

اسکنر ۵۱۰۰ ای ویژن با وزن حدودا ۱۱٫۵ کیلوگرم می توان به عنوان دستگاه اسکن قابل حمل معرفی کرد. از دیگر ویژگی های آن حذف پس زمينه رنگي و نمايش محتويات سند با كيفيت بي نظير است. اسکنر ای ویژن مدل AV5100 دارای سرعت اسکن به میزان ۳۰ برگ در دقیقه رنگی و مشکی نیز می باشد.

طراحی و کیفیت اسکنر ای ویژن AV5100 به گونه ای است که مجهز به دکمه جهت برنامه ریزی دلخواه دستگاه می باشد. همچنین میزان رزولوشن اسکنر av5100 ای ویژن به ۶۰۰ dpi هم می رسد که از مزایای خوب این دستگاه می باشد. اسکنر avision 5100 با توجه به امکانات و قابلیت های مناسبش جزو بهترین اسکنر بایگانی قرار دارد.

اسکنر ای ویژن Avision AV5100

در پایان باید گفت که اسکنر ای ویژن Avision AV5100 از تکنولوژی کشش و حمل سند (کشش نیمه مسطح) برخوردار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *