اسکنر پلاستک Plustek A150 eScan

اسکنر پلاستک Plustek A150 eScan

via

اسکنر پلاستک A150

نوع اسکنر: مسطح
حداکثر رزولوشن: ۱۰۰*dpi 600
حداکثر سایز کاغذ: A4
سرعت اسکن رنگی:
۱۵ برگ/ ۳۰ تصویر در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۱۵ برگ/ ۳۰ تصویر در دقیقه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر پلاستک A150

اسکنر پلاستک مدل A150 از نوع اسکنرهای مسطح در سایز A4 است که دستگاهی خوب و قوی به شمار می رود. خرید اسکنر مدل A150 eScan پلاستک با توجه به این که از پیشرفته ترین تکنولوژی تصویر برداری CIS برخوردار است از لحاظ قیمت مناسب می باشد.

معرفی اسکنر پلاستک A150

در ادامه به معرفی اسکنر پلاستک A150 می پردازیم. این اسکنر از پیشرفته ترین تکنولوژی کشش و حمل سند (Super Flat) برخوردار است که برای مصارف اداری، ارگان های دولتی، شرکت های خصوصی و بایگانی مناسب می باشد. از کالای مرتبط با آن اسکنر کداک Kodak Station 730EX به شمار می رود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Plustek A150 eScan

اسکنر Plustek A150 قابلیت تشخیص اسناد دو یا چندتایی از طریق امواج فراصوتی (Ultrasonic) دارد که کیفیت بالایی را ارائه می دهد. این اسکنر دارای تغذیه خودکار کاغذ ADF به میزان ۵۰ برگ کاغذ است. این دستگاه اسکنر رنگی اسناد را با سرعت  15 برگ/ ۳۰ تصویر در دقیقه اسکن می کند.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Plustek A150 eScan

از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Plustek A150 eScan دارای قابلیت ارسال سند اسکن شده برای چاپ، ایمیل، فکس، فلش مموری و به اشتراک گذاشتن در شبکه را داراست که از مزایای خوب آن به شمار می رود. اسکنر فیدرفلت ۴۰۸۰ پلاستک امکان اسکن اسناد مختلط در یک دسته از جمله کارت های ویزیت، عکس، کارت های شناسایی، بانکی و برجسته تا ضخامت ۱٫۲۵ میلی متر را دارد.

اسکنر پلاستک Plustek A150 eScan

اسکنر پلاستک Plustek A150 eScan امکان اتصال به شبکه را دارد که چندین دستگاه را ساپورت می کند و فضای کمی را در محیط اشغال می کند. لینک دانلود درایور اسکنر پلاستک A150 در ابتدای صفحه قرار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *