اسکنر پلاستک Plustek PL4080

اسکنر پلاستک Plustek PL4080

via

اسکنر پلاستک PL4080

نوع اسکنر: فیدرفلت
حداکثر رزولوشن: ۱۰۰*dpi 600
حداکثر سایز کاغذ: A4
سرعت اسکن رنگی:
۴۰ برگ/ ۸۰ تصویر در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۴۰ برگ/ ۸۰ تصویر در دقیقه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر پلاستک PL4080

اسکنر پلاستک مدل Plustek PL4080 از نوع اسکنرهای فیدرفلت در سایز A4 است که دستگاهی خوب و قوی به شمار می رود. خرید اسکنر مدل PL4080 پلاستک با توجه به این که با سیستم عامل های روز بازار سازگار است از لحاظ قیمت مناسب می باشد.

در ادامه به معرفی اسکنر پلاستک PL4080 می پردازیم. این اسکنر از سیستم پردازش تصویر برخوردار است که برای مصارف اداری، شرکت های بزرگ و کوچک و بایگانی مناسب می باشد. از کالای مرتبط با آن اسکنر پلاستک Plustek PL1530 به شمار می رود.

معرفی اسکنر پلاستک PL4080

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Plustek PL4080

اسکنر Plustek PL4080 از سنسور CIS (دو دوربین) بهره مند است که قابلیت تشخیص اسناد دو یا چندتایی را از طریق انداره گیری طول اسناد (Length) دارد. این اسکنر دارای تغذیه خودکار کاغذ ADF به میزان ۵۰ برگ کاغذ است. این دستگاه اسکنر رنگی اسناد را با سرعت  40 برگ/ ۸۰ تصویر در دقیقه اسکن می کند.

از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Plustek PL4080 دارای پنل قابل برنامه ریزی بر روی اسکنر و پیشرفته ترین تکنولوژی کشش و حمل در سند (کشش مسطح) است که از مزایای خوب آن به شمار می رود. اسکنر فیدرفلت ۴۰۸۰ پلاستک امکان اسکن اسناد مختلط در یک دسته از جمله کارت های ویزیت، عکس، ورق های نازک و ضخیم را دارد.

اسکنر پلاستک Plustek PL4080

اسکنر پلاستک Plustek PL4080 دارای رزولوشن ۱۰۰*۶۰۰ dpi است که میزان بالایی است و فضای کمی را در محیط اشغال می کند. لینک دانلود درایور اسکنر پلاستک PL4080 در ابتدای صفحه قرار دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *