اسکنر کانن Canon CR-135i II

اسکنر کانن Canon CR-135i II

via

اسکنر کنون CR-135i II
 
نوع اسکنر: چک اسکنر
حداکثر رزولوشن: ۱۰۰*dpi 300
سرعت اسکن رنگی:
۱۳۵ چک در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید:  135 چک در دقیقه
 
دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر Canon CR-135i II

اسکنر Canon CR-135i از سری اسکنرهای فیدردار است که قابلیت تغذیه اتوماتیک چک، اسکن دورو و سیاه و سفید را دارا می باشد. این نوع اسکنر کانن canon از تکنولوژی تصویر برداری CIS برخوردار است.  خرید اسکنر مدل کنون CR-135i II در مقایسه با امکان قابلیت خواندن MICR که دارد از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد.

معرفی اسکنر Canon CR-135i II

در ادامه به معرفی اسکنر Canon CR-135i II می پردازیم. اسکنر کنون مورد نظر از یک کابل USB 2.0 برای تغذیه و نیز انتقال داده ها استفاده می کند. اسکنر چک کانن برای بایگانی در بانک ها و موسسه های دولتی توصیه می شود. از کالای مرتبط با آن می توان به اسکنر کانن Canon CR-50 اشاره نمود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن CR-135i II

اسکنر کنون CR-135 در ابعاد ۲۱۴*۴۷۶*۲۷۲ ميلي‌متر و وزن ۸٫۰ کیلوگرم طراحی شده است که دستگاهی با تغذیه اتوماتیک و از نوع اسکنر رنگی به شمار می رود. اسکنر مدل Canon 135 از میزان رزولوشن دیجیتال و اپتیکال اسکن ۱۰۰-۳۰۰ dpi برخوردار است که کیفیت تصویر بسیار خوبی را ارائه می دهد. 

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن CR-135i II

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن CR-135i II سرعت آن است که از سرعت اسکن سیاه و سفید به میزان ۱۳۵ چک در دقیقه برخوردار می باشد. همچنین برای استفاده از این اسکنر می توانید بدون نیاز به آداپتور اسناد موردنظر خود را اسکن نمایید که از مزایای خوب آن به شمار می رود. حجم اسکن روزانه دستگاه اسکنر رومیزی CR-135 کنون به میزان ۲۴۰۰ چک می باشد.

اسکنر کانن Canon CR-135i II

در پایان باید گفت که اسکنر کانن Canon CR-135i II دارای نرم افزار IQA است که امکان بررسی استاندارد چک را انجام می دهد. برای دانلود درایور نصب دستگاه اسکنر کنون CR-135i به بالای صفحه مراجعه کنید.

جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *