اسکنر کانن Canon DR-C225

اسکنر کانن Canon DR-C225

via

اسکنر کنون DR-C225

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: ۱۵۰*dpi 600
حداکثر سایز کاغذ: A4
سرعت اسکن رنگی:
۲۵ برگ/ ۵۰ تصویر در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۲۵ برگ/ ۵۰ تصویر در دقیقه
 
دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر Canon DR-C225

اسکنر Canon C225 از سری اسکنرهای رومیزی در رده اسکنرهای فیدردار قرار دارد. این اسکنر کانن canon از تکنولوژی تصویر برداری CIS و کشش نرم اسناد با فناوري Smooth Feeding روز دنیا برخوردار است که امکان پیشرفته ترین تکنولوژی کشش و حمل سند را دارا می باشد. خرید اسکنر مدل کانن DR-C225 در مقایسه با امکاناتی که دارد از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی اسکنر Canon DR-C225 می پردازیم، اسکنر کنون مورد نظر بسیار زیبا و سبک وزن طراحی شده است که می توان به عنوان اسکنرهای فیددار قابل حمل نامید. این اسکنر به راحتی بر روی میز کار جای می گیرد و برای بایگانی در دفاتر مدیران و اداره ها پیشنهاد می شود. یکی از مزایای مهم این اسکنر قابلیت اتصال به wifi است. از کالای مرتبط با آن می توان به اسکنر ای ویژن Avision AD240 اشاره نمود.

معرفی اسکنر Canon DR-C225

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن DR-C225

دستگاه اسکنر C225 کانن در ابعاد ۱۵۶*۳۰۰*۲۲۰ میلی‌متر و وزن ۲٫۷ کیلوگرم طراحی شده است که دستگاهی کوچک و سبک وزن به شمار می رود. اسکنر مدل DR-C225 میزان رزولوشن دیجیتال و اپتیکال اسکن آن ۶۰۰*۱۵۰ dpi است.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن DR-C225 سرعت ۲۵ برگ در دقیقه به صورت تک رو و ۵۰ برگ دو رو می باشد. اسکنر ۲۲۵ کنون با پورت مناسب USB این امکان را میدهد که به راحتی با همه ی سیستم های روز بازار متصل شود. ضمنا از حجم اسکن روزانه به میزان ۱۵۰۰ برگ برخوردار است.

اسکنر کانن Canon DR-C225

در پایان باید گفت که اسکنر کانن Canon DR-C225 قابلیت اسکن کارت های ضخیم بانکی، شناسایی و برجسته حداکثر تا ضخامت ۰٫۷۶ میلی متر را دارا می باشد. برای دانلود درایور نصب دستگاه اسکنر کنون C225 به بالای صفحه مراجعه کنید. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر  به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *