اسکنر کانن Canon DR-C225W

اسکنر کانن Canon DR-C225W

via

اسکنر کنون DR-C225W

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: ۱۵۰*dpi 600
حداکثر سایز کاغذ: A4
سرعت اسکن رنگی:
۲۵ برگ/ ۵۰ تصویر در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۲۵ برگ/ ۵۰ تصویر در دقیقه
 
دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر Canon DR-C225W

اسکنر Canon C225W از سری اسکنرهای رومیزی در رده اسکنرهای فیدردار قرار دارد. این اسکنر کانن canon از یک کابل USB برای تغذیه و نیز انتقال داده ها استفاده می کند. خرید اسکنر مدل کانن DR-C225W در مقایسه با امکاناتی که دارد از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی اسکنر Canon DR-C225W می پردازیم، اسکنر کنون مورد نظر بسیار زیبا و سبک وزن طراحی شده است که می توان به عنوان اسکنرهای فیددار قابل حمل نامید. این اسکنر به راحتی بر روی میز کار جای می گیرد و برای بایگانی در دفاتر مدیران و اداره ها پیشنهاد می شود. یکی از مزایای مهم این اسکنر قابلیت اتصال به wifi است.

معرفی اسکنر Canon DR-C225W

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن DR-C225W

دستگاه اسکنر C225W کانن در ابعاد ۳۰۰*۲۳۵*۳۳۹ میلی‌متر و وزن ۲٫۷ کیلوگرم طراحی شده است که دستگاهی کوچک و سبک وزن به شمار می رود. اسکنر مدل DR-C225W میزان رزولوشن دیجیتال و اپتیکال اسکن آن ۶۰۰*۱۵۰ dpi است.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن DR-C225W سرعت ۲۵ برگ در دقیقه به صورت تک رو و ۵۰ برگ دو رو می باشد. اسکنر ۲۲۵ کنون با پورت مناسب USB این امکان را میدهد که به راحتی با همه ی سیستم های روز بازار متصل شود. ضمنا از حجم اسکن روزانه به میزان ۱۵۰۰ برگ برخوردار است.

اسکنر کانن Canon DR-C225W

در پایان باید گفت که اسکنر کانن Canon DR-C225W فابلیت اسکن کارت های ضخیم بانکی را دارا می باشد. برای دانلود درایور نصب دستگاه اسکنر کنون C225W به بالای صفحه مراجعه کنید. جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر  به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *