اسکنر کانن Canon P-208ll

اسکنر کانن Canon P-208ll

via

اسکنر کنون P-208ll

نوع اسکنر: قابل حمل
حداکثر رزولوشن: ۱۵۰*dpi 600
سرعت اسکن رنگی:
۸ برگ/ ۱۶ تصویر در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید:  8 برگ/ ۱۶ تصویر در دقیقه
 
دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر Canon P-208ll

اسکنر Canon P-208ll از سری اسکنرهای قابل حمل و با کیفیت محصول شرکت کانن میباشداین نوع اسکنر کانن canon قابلیت تغذیه خودکار و اسکن دورو رنگی را دارد. خرید اسکنر مدل کانن P-208ll در مقایسه با امکاناتی که دارد از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی اسکنر کانن Canon P-208ll می پردازیم. اسکنر کنون مورد نظر از سیستم پردازش تصویر برخوردار است که مناسب برای دفاتر کوچک و بزرگ، مدارس، دانشگاه ها، دفاتر و مدیران می باشد. از کالاهای مرتبط با آن اسکنر کانن Canon P-215ll به شمار می رود.

معرفی اسکنر Canon P-208ll

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن P-208ll

اسکنر کنان P-208ll در ابعاد ۴۰*۳۱۲*۸۹ ميلي‌متر و وزن ۲٫۶ کیلوگرم طراحی شده است که دارای ADF با حجم ۱۰ برگ است. دستگاه اسکنر مدل Canon P-208II از میزان رزولوشن دیجیتال و اپتیکال اسکن ۱۵۰*۶۰۰ dpi برخوردار است که کیفیت تصویر بسیار خوبی را ارائه می دهد. این اسکنر قابلیت تشخیص اسناد دو یا چندتایی از طریق اندازه گیری طول اسناد (Length) را دارد.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن P-208ll این است که از تکنولوژی تصویربرداری CMOS CIS برخوردار است. سرعت اسکن رنگی و سیاه و سفید به میزان ۸ برگ/ ۱۶ تصویر در دقیقه برخوردار می باشد. اسکنر ۲۰۸ کنون دارای نمایشگر و دکمه جهت برنامه ریزی به صورت دلخواه است.

اسکنر کانن Canon P-208ll

در پایان باید گفت که اسکنر کانن Canon P-208ll می تواند کارتهای شناسایی و بانکی تا ضخامت ۱٫۴ میلیمتر را اسکن نماید. برای دانلود درایور نصب دستگاه اسکنر کنون P-208ll به بالای صفحه مراجعه کنید.

جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *