اسکنر کانن Canon P-215II

اسکنر کانن Canon P-215II

via

اسکنر کنون P-215II

نوع اسکنر: قابل حمل
حداکثر رزولوشن: ۱۵۰*dpi 600
سرعت اسکن رنگی:
۱۵ برگ/ ۳۰ تصویر در دقیقه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۱۵ برگ/ ۳۰ تصویر در دقیقه
 
دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر Canon P-215II

اسکنر Canon P-215II از سری اسکنرهای قابل حمل و با کیفیت محصول شرکت کانن میباشداین نوع اسکنر کانن canon قابلیت تغذیه خودکار و اسکن دورو رنگی را دارد. خرید اسکنر مدل کانن P-215II در مقایسه با امکاناتی که دارد از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی اسکنر کانن Canon P-215II می پردازیم. اسکنر کنون مورد نظر به گونه ای طراحی شده که به راحتی بر روی میز کار جای می گیرد و اسکنری مناسب برای دفاتر کوچک و بزرگ، مدارس، دانشگاه ها، دفاتر و مدیران می باشد. از کالاهای مرتبط با آن اسکنر ای ویژن Avision AD125 به شمار می رود.

معرفی اسکنر Canon P-215II

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن P-215II

اسکنر کنان P-215II در ابعاد ۲۵۷*۲۸۵*۲۰۲ ميلي‌متر و وزن ۱٫۰ کیلوگرم طراحی شده است که دارای ADF با حجم ۲۰ برگ است. دستگاه اسکنر مدل Canon P-215II از میزان رزولوشن دیجیتال و اپتیکال اسکن ۱۵۰-۶۰۰ dpi برخوردار است که کیفیت تصویر بسیار خوبی را ارائه می دهد. این اسکنر از قابلیت تکنولوژی تصویربرداری CMOS CIS برخوردار است.

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کانن P-215II این است که از سرعت اسکن رنگی و سیاه و سفید به میزان ۱۵ برگ/ ۳۰ تصویر در دقیقه برخوردار می باشد. اسکنر ۲۱۵ کنون دارای نمایشگر و دکمه جهت برنامه ریزی به صورت دلخواه است.

اسکنر کانن Canon P-215II

در پایان باید گفت که اسکنر کانن Canon P-215II می تواند کارتهای شناسایی و بانکی تا ضخامت ۰٫۷۶ میلیمتر را اسکن نماید. برای دانلود درایور نصب دستگاه اسکنر کنون P-215II به بالای صفحه مراجعه کنید.

جهت کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *