اسکنر کداک Kodak i4850

اسکنر کداک Kodak i4850

via

اسکنر کداک i4850

نوع اسکنر: اسکن مسطح A3
حداکثر رزولوشن: ۶۰۰ dpi
حداکثر سایز کاغذ:  A3
سرعت اسکن رنگی: ۱۵۰ برگ در دقیقه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر کداک i4850

معرفی اسکنر کداک i4850

اسکنر کداک مدل i4850 از نوع اسکنر مسطح A3 که دارای پیشرفته ترین تکنولوژی تصویربرداری CCD (دو دوربین نامتقارن) است. این دستگاه اسکنر به سیستم تغذیه خودکار و سیستم اسکن مسطح مجهز میباشد. خرید اسکنر مدل Kodak i4850 در مقایسه با امکاناتی که دارد از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه می باشد که قابلیت اسکن کارت های شناسایی، بانکی و برجسته حداکثر تا ضخامت ۱٫۲۵ میلیمتر را دارد.

در ادامه به معرفی اسکنر کداک Kodak i4850 می پردازیم، این دستگاه اسکنری مناسب در ادارات بزرگ برای اسکن برگه های a3 و a4  با سرعت بالا میباشد. اسکنری دور با قابلیت مکش ۱۵۰ برگ در دقیقه و ۳۰۰ برگ دو رو میباشد و از کالای مرتبط با آن اسکنر کداک Kodak i5250 به شمار می رود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Kodak i4850

اسکنر Kodak i4850 قابلیت اسکن کارت های شناسایی، بانکی و برجسته حداکثر تا ضخامت ۱٫۲۵ میلی متر را دارد.این دستگاه اسکنر  از سرعت بالای ۱۵۰ برگ در دقیقه برای اسکن رنگی و سیاه و سفید برخوردار است. همچنین مجهز به تشخیص اسناد دو یا چندتایی از طریق امواج فراصوتی (Ultrasonic) می باشد.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Kodak i4850

از دیگر قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کداک Kodak i4850 قابل ذکر است که دارای پنل قابل برنامه نویس بر روی  اسکنر است. اسکنر ۴۸۵۰ کداک دارای نرم افزار فصل بندی kodak capture است که می تواند اسناد با طول بلند تا ۵٫۳ متر را اسکن نماید. همچنین این اسکنر دارای سیستم پردازش تصویری Perfect Page است. 

اسکنر کداک Kodak i4850

در پایان باید بگوییم که اگر به دنبال اسکنری قدرتمند با قابلیت ADF هستید ما به شما اسکنر کداک Kodak i4850 را پیشنهاد می کنیم که حجم اسکن روزانه آن ۱۲۵۰۰۰ برگ است. جهت دانلود درایور اسکنر i4850 کداک می توانید به بالای صفحه مراجعه نمایید. برای کسب راهنمایی بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *