اسکنر کنتکس Contex HD iFLEX

اسکنر کنتکس Contex HD iFLEX

via

اسکنر کنتکس HD iFLEX

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: dpi 600*600
حداکثر سایز کاغذ: A2
سرعت اسکن رنگی:
اسکن کامل سند در ۴ ثانیه
سرعت اسکن سیاه و سفید: اسکن کامل سند در ۴ ثانیه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر کنتکس HD iFLEX

اسکنر کنتکس HD iFLEX از نوع اسکنرهای فیدردار در سایز A2 است که دستگاهی خوب و قوی به شمار می رود. خرید اسکنر مدل HD iFLEX کنتکس با توجه به این که از پیشرفته ترین تکنولوژی تصویربرداری CCD برخوردار است مقرون به صرفه می باشد.

معرفی اسکنر کنتکس HD iFLEX

در ادامه به معرفی اسکنر کنتکس HD iFLEX می پردازیم. این اسکنر امکان گرفتن حاشیه سیاه و لک دور نقشه را دارد و همچنین می تواند نقاط اضافی و نویز را از تصویر حذف کند. به همین دلیل برای اسکن نقشه و اسناد بلند مناسب می باشد. از کالای مرتبط با آن اسکنر کنتکس Contex IQ Quattro 2490 به شمار می رود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex HD iFLEX

اسکنر Contex HD iFLEX امکان اسکن کامل یک سند را در ۴ ثانیه دارد. اسکنر کنتکس HD iFLEX هیچ محدودیتی در اسکن با ضخامت های نامحدود کاغذ و نقشه ندارد. و به صورت نامحدود می باشد و می تواند اسکن های انجام شده را به شبکه انتقال دهد.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex HD iFLEX

از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex HD iFLEX تکنولوژی پردازش در تصویر جهت بهینه سازی نقشه های اسمت شده با کیفیت بالا می باشد و همچنین دارای سیستم تشخیص اتوماتیک برای سایز نقشه و صاف کردن اسناد کج اسکن شده می باشد.

اسکنر کنتکس Contex HD iFLEX

اسکنر کنتکس Contex HD iFLEX امکان تنظیم اتوماتیک روشنایی و غلظت رنگ در زمان اسکن گرفتن را دارد و دارای تکنولوژی اسکن و ذخیره سازی تصاویر به صورت مالتی در زمان اسکن می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *