اسکنر کنتکس Contex IQ 44 MFP Repro

اسکنر کنتکس Contex IQ 44 MFP Repro

via

اسکنر کنتکس IQ 44 MFP Repro

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: dpi 1200*1200
حداکثر سایز کاغذ: A0
سرعت اسکن رنگی:
۱۴ اینچ بر ثانیه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۱۴ اینچ بر ثانیه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر کنتکس IQ 44 MFP Repro

اسکنر کنتکس IQ 44 MFP از نوع اسکنرهای فیدردار در سایز A0 است که دستگاهی خوب و قوی به شمار می رود. این اسکنر دارای قابلیت تکنولوژی تصویربرداری CIS می باشد و قابلیت اتصال به انواع پرینتر را دارد. خرید اسکنر مدل کنتکس Contex IQ 44 با توجه به ویژگی هایی که دارد مقرون به صرفه است.

معرفی اسکنر کنتکس IQ 44 MFP Repro

در ادامه به معرفی اسکنر کنتکس IQ 44 MFP Repro می پردازیم. این اسکنر از تکنولوژی Contex CFR جهت حذف حاشیه های رنگی اطراف متن در نقشه برخوردار است به همین دلیل برای اسکن نقشه مناسب می باشد. همچنین اسکنر Contex IQ 44 قابلیت اسکن با ضخامت ۰٫۷۵ میلی متر را دارد. از کالای مرتبط با آن اسکنر کنتکس Contex SD One MF 24 به شمار می رود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر IQ 44 MFP

اسکنر Contex IQ 44 دارای سرعت اسکن ۲۱ متر بر دقیقه (۱۴ اینچ بر ثانیه) در حالت رنگی و سیاه و سفید می باشد و همچنین تکنولوژی Contex SIGMA برای جلوگیری از تداخل تصاویر به دلیل گرم شدن دوربین CIS را دارد. یکی دیگر از ویژگی های اسکنر کنتکس IQ 44 MFP Repro تشخیص اتوماتیک سایز نقشه و صاف کردن اسناد کج اسکن شده می باشد.

از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر کنتکس IQ 44 MFP تنظیم اتوماتیک روشنایی و غلظت رنگ می باشد و همچنین دارای سیستم هوشمند تصحیح و تنظیم تصاویر، نقاط و زمینه است.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر IQ 44 MFP

اسکنر کنتکس Contex IQ 44 MFP Repro

اسکنر کنتکس Contex IQ 44 MFP Repro  دارای قابلیت تکنولوژی پردازش تصویر جهت بهینه سازی نقشه های اسکن شده می باشد و امکان گرفتن حاشیه سیاه دور نقشه و حذف نقاط اضافی و نویز را دارد. دانلود درایور اسکنر کنتکس IQ 44 در بالای صفحه قرار دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *