اسکنر کنتکس Contex SD One MF 24

اسکنر کنتکس Contex SD One MF 24

via

اسکنر کنتکس SD One MF 24

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: dpi 600*600
حداکثر سایز کاغذ: A1
سرعت اسکن رنگی:
۷۲ میلی متر بر ثانیه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۷۲ میلی متر بر ثانیه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر کنتکس One MF 24

اسکنر کنتکس SD One MF 24 از انواع اسکنر فیدردار در سایز A1 است که دستگاهی خوب و قوی به شمار می رود. از نظر کارشناسان ایده برتر خرید اسکنر مدل SD One MF 24 کنتکس با توجه به این که از تکنولوژی پردازش تصویر جهت بهینه سازی نقشه های اسکن شده برخوردار است مقرون به صرفه می باشد.

معرفی اسکنر کنتکس One MF 24

در ادامه به معرفی اسکنر کنتکس On MF 24 می پردازیم. این اسکنر دارای قابلیت تکنولوژی تصویربرداری CIS است. از ویژگی های دیگر اسکنر Contex MF 24 سیستم هوشمند تصحیح و تنظیم تصاویر، نقاط و زمینه می باشد. از کالای مرتبط با آن اسکنر کنتکس Contex SD One MF 36 به شمار می رود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One MF 24

اسکنر Contex One MF 24 قابلیت اتصال به انواع پرینتر را دارد. یکی از ویژگی های این اسکنر سرعت ۲٫۹ متر بر دقیقه (۱٫۹ اینچ بر ثانیه) در حالت رنگی و سیاه سفید می باشد. اسکنر کنتکس MF 24 امکان ارسال فایل اسکن شده به Dropbox, Google Drive, Microsoft Sky Drive, Box.com را دارد.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One MF 24

از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One MF 24 شناسایی اتوماتیک سایز نقشه و صاف کردن اسناد کج اسکن شده است. این اسکنر که دارای سرعت اسکن ۷۲ میلی متر بر ثانیه می باشد امکان جدا کردن حاشیه سیاه دور نقشه و حذف نقاط اضافی و نویز را دارد.

اسکنر کنتکس Contex SD One MF 24

اسکنر کنتکس Contex SD One M 24 دارای قابلیت مرتب کردن اتوماتیک روشنایی و غلظت رنگ می باشد. همچنین رزواوشن اپتیکال و دیجیتال این اسکنر ۶۰۰ dpi می باشد. دانلود درایور اسکنر کنتکس Contex SD One MF 24 در بالای صفحه قرار دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *