اسکنر کنتکس Contex SD One MF 36

اسکنر کنتکس Contex SD One MF 36

via

اسکنر کنتکس SD One MF 36

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: dpi 600*600
حداکثر سایز کاغذ: A0
سرعت اسکن رنگی:
۷۲ میلی متر بر ثانیه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۷۲ میلی متر بر ثانیه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر کنتکس One MF 36

اسکنر کنتکس SD One MF 36 از نوع اسکنرهای فیدردار در سایز A0 است که دستگاهی خوب و قوی به شمار می رود. خرید اسکنر مدل SD One MF 36 کنتکس با توجه به این که از پیشرفته ترین تکنولوژی تصویر برداری CIS برخوردار است مقرون به صرفه می باشد.

معرفی اسکنر کنتکس One MF 36

در ادامه به معرفی اسکنر کنتکس On MF 36 می پردازیم. این اسکنر از تکنولوژی Contex CFR جهت حذف حاشیه های رنگی در اطراف متن برخوردار است به همین دلیل برای اسکن نقشه  مناسب می باشد. از کالای مرتبط با آن اسکنر کنتکس Contex SD One MF 24 به شمار می رود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One MF 36

اسکنر Contex One MF 36 از سیستم هوشمند تصحیح و تنظیم تصاویر، نقاط و زمینه برخوردار است که امکان اسکن با سرعت ۲٫۹ متر بر دقیقه (۱٫۹ اینچ بر ثانیه) در حالت رنگی و سیاه سفید را دارد. اسکنر کنتکس MF 36 امکان ارسال فایل اسکن شده به Dropbox, Google Drive, Microsoft Sky Drive, Box.com برخوردار می باشد.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One MF 36

از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One MF 36 تنظیم اتوماتیک روشنایی و غلظت رنگ است که به همه انواع پرینتر متصل می شود. یکی دیگر از ویژگی های اسکنر کنتکس One MF 36 گرفتن حاشیه سیاه دور نقشه و حذف نقاط اضافی و نویز است.

اسکنر کنتکس Contex SD One MF 36

اسکنر کنتکس Contex SD One MF 36 دارای قابلیت تکنولوژی پردازش تصویر جهت بهینه سازی نقشه های اسکن شده می باشد. اسکنر کنتکس One MF 36 از امکان تشخیص اتوماتیک سایز نقشه و صاف کردن اسناد کج برخوردار است. دانلود درایور اسکنر کنتکس Contex SD One MF 36 در بالای صفحه قرار دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *