اسکنر کنتکس Contex SD One MF 44

اسکنر کنتکس Contex SD One MF 44

via

اسکنر کنتکس SD One MF 44

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: dpi 600*600
حداکثر سایز کاغذ: A0
سرعت اسکن رنگی:
۷۲ میلی متر بر ثانیه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۷۲ میلی متر بر ثانیه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر کنتکس One MF 44

اسکنر کنتکس SD One MF 44 از انواع اسکنر فیدردار در سایز A0 است که دستگاهی خوب و قوی به شمار می رود. از نظر کارشناسان ایده برتر خرید اسکنر مدل SD One MF 44 کنتکس با توجه به این که از پیشرفته ترین تکنولوژی تصویر برداری CIS برخوردار است مقرون به صرفه می باشد.

معرفی اسکنر کنتکس One MF 44

در ادامه به معرفی اسکنر کنتکس On MF 44 می پردازیم. این اسکنر قابلیت اتصال به انواع پرینتر را دارد. از ویژگی های دیگر اسکنر Contex MF 44 تشخیص اتوماتیک سایز نقشه و صاف کردن اسناد کج اسکن شده می باشد. از کالای مرتبط با آن اسکنر کنتکس Contex IQ 44 MFP Repro به شمار می رود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One MF 44

اسکنر Contex One MF 44 از سیستم هوشمند تصحیح و تنظیم تصاویر، نقاط و زمینه برخوردار است که امکان اسکن با سرعت ۲٫۹ متر بر دقیقه (۱٫۹ اینچ بر ثانیه) در حالت رنگی و سیاه سفید را دارد. اسکنر کنتکس MF 44 امکان ارسال فایل اسکن شده به Dropbox, Google Drive, Microsoft Sky Drive, Box.com برخوردار می باشد.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One MF 44

از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One MF 44 تنظیم اتوماتیک روشنایی و غلظت رنگ است. این اسکنر که دارای سرعت اسکن ۷۲ میلی متر بر ثانیه می باشد امکان پردازش تصویر جهت بهینه سازی نقشه های اسکن شده را دارد.

اسکنر کنتکس Contex SD One MF 44

اسکنر کنتکس Contex SD One M 44 دارای قابلیت گرفتن حاشیه سیاه دور نقشه و حذف نقاط اضافی و نویز را دارد. همچنین رزواوشن اپتیکال و دیجیتال این اسکنر ۶۰۰ dpi می باشد. دانلود درایور اسکنر کنتکس Contex SD One MF 44 در بالای صفحه قرار دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *