اسکنر کنتکس Contex SD One Plus 24

اسکنر کنتکس Contex SD One Plus 24

via

اسکنر کنتکس SD One Plus 24

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: dpi 600*600
حداکثر سایز کاغذ: A1
سرعت اسکن رنگی:
۷۲ میلی متر بر ثانیه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۷۲ میلی متر بر ثانیه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر کنتکس One Plus 24

اسکنر کنتکس SD One Plus 24 از نوع اسکنرهای فیدردار در سایز A1 است که دستگاهی خوب و قوی به شمار می رود. خرید اسکنر مدل SD One Plus 24 کنتکس با توجه به این که از پیشرفته ترین تکنولوژی تصویر برداری CIS برخوردار است مقرون به صرفه می باشد.

معرفی اسکنر کنتکس One Plus 24

در ادامه به معرفی اسکنر کنتکس On Plus 24 می پردازیم. این اسکنر از تکنولوژی Contex CFR جهت حذف حاشیه های رنگی در اطراف متن برخوردار است به همین دلیل برای اسکن نقشه و اسناد بلند مناسب می باشد. از کالای مرتبط با آن اسکنر کنتکس Contex HD iFL به شمار می رود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One Plus 24

اسکنر Contex One PLus 24 امکان اسکن با سرعت ۲٫۹ متر بر دقیقه (۱۰ اینچ بر ثانیه) در حالت رنگی و سیاه سفید را دارد. اسکنر کنتکس Plus 24 هیچ محدودیتی در اسکن ندارد و به صورت نامحدود می باشد و همچنین قابلیت اسکن با ضخامت ۰٫۷۵ میلی متر در اسکن را دارد.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One Plus 24

از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One Plus 24 امکان ارسال فایل اسکن شده به شبکه ی کارپدراز را دارد و همچنین دارای سیستم هوشمند تصحیح و تنظیم تصاویر و متن، نقاط و زمینه در زمان اسکن می باشد. یکی دیگر از ویژگی های اسکنر کنتکس One Plus 24 گرفتن حاشیه سیاه دور نقشه و حذف نقاط اضافی و نویز است.

اسکنر کنتکس Contex SD One Plus 24

اسکنر کنتکس Contex SD One Plus 24 قابلیت تشخیص اتوماتیک سایز نقشه و صاف کردن اسناد کج در زمان اسکن را دارد. یکی دیگر از ویژگی های اسکنر Contex Plus 24 تکنولوژی پردازش تصویر در جهت بهینه سازی نقشه های اسکن شده است. همچنین دارای تنظیم اتوماتیک روشنایی و غلظت رنگ در زمان اسکن می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *