اسکنر کنتکس Contex SD One Plus 36

اسکنر کنتکس Contex SD One Plus 36

via

اسکنر کنتکس SD One Plus 36

نوع اسکنر: فیدردار
حداکثر رزولوشن: dpi 600*600
حداکثر سایز کاغذ: A0
سرعت اسکن رنگی:
۷۲ میلی متر بر ثانیه
سرعت اسکن سیاه و سفید: ۷۲ میلی متر بر ثانیه

دانلود درایور اسکنر کانن Canon LiDE 210

معرفی اسکنر کنتکس One Plus 36

اسکنر کنتکس SD One Plus 36 از نوع اسکنرهای فیدردار در سایز A0 است که دستگاهی خوب و قوی به شمار می رود. خرید اسکنر مدل SD One Plus 36 کنتکس با توجه به این که از پیشرفته ترین تکنولوژی تصویر برداری CIS برخوردار است مقرون به صرفه می باشد.

معرفی اسکنر کنتکس One Plus 36

در ادامه به معرفی اسکنر کنتکس On Plus 36 می پردازیم. این اسکنر از تکنولوژی Contex CFR جهت حذف حاشیه های رنگی در اطراف متن برخوردار است به همین دلیل برای اسکن نقشه  مناسب می باشد. از کالای مرتبط با آن اسکنر کنتکس SD One Plus 36 به شمار می رود.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One Plus 36

اسکنر Contex One PLus 36 امکان اسکن با سرعت ۲٫۹ متر بر دقیقه (۱۰ اینچ بر ثانیه) در حالت رنگی و سیاه سفید را دارد. اسکنر کنتکس Plus 36 هیچ محدودیتی در اسکن ندارد و به صورت نامحدود می باشد و همچنین قابلیت اسکن با ضخامت ۰٫۷۵ میلی متر در اسکن را دارد.

قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One Plus 36

از قابلیت ها و کارایی های فنی اسکنر Contex SD One Plus 36 امکان ارسال فایل اسکن شده به شبکه ی کارپدراز را دارد و همچنین دارای سیستم هوشمند تصحیح و تنظیم تصاویر و متن، نقاط و زمینه در زمان اسکن می باشد. یکی دیگر از ویژگی های اسکنر کنتکس One Plus 36 گرفتن حاشیه سیاه دور نقشه و حذف نقاط اضافی و نویز است.

اسکنر کنتکس Contex SD One Plus 36

اسکنر کنتکس Contex SD One Plus 36 دارای حجم اسکن روزانه بدون محدودیت می باشد. اسکنر کنتکس One Plus 36 از پورت های اتصالی USB and Gigabit Ethernet with Xdtr2 پشتیبانی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *