برد هوشمند پروگرس Progress P120-IR6

برد هوشمند پروگرس Progress P120-IR6

via

برد هوشمند پروگروس P120-IR6

ابعاد: ۸۲ اینچ
نوع برد: p-120 IR6
قابلیت نوشتن ماژیک: دارد

معرفی برد هوشمند پروگرس P120-IR6

برد هوشمند لمسی Progress سری ۱۲۰IRاز تکنولوژی مادون قرمز بهره برده است. این تخته هوشمند  تحت لیسانس کشور انگلستان است که امکان نگارش با ماژیک وایت برد معمولی را دارد. قیمت برد هوشمند پروگرس P120-IR6 از لحاظ طراحی و کیفیت مقرون به صرفه می باشد.

 

معرفی برد هوشمند Progress

در ادامه به معرفی برد هوشمند پروگرس P120-IR6 می پردازیم، این وایت برد هوشمند از تکنلوژی صفحه سرامیکی مستحکم با روکش نانو مات و ضد انعکاس نور در برابر ضربات احتمالی را داراست. برد هوشمند ۱۲۰ پروگرس برای کلاس های درس، مراکز آموزشی، دانشگاه ها، مهندسان و مدیران مناسب می باشد.

قابلیت ها و کاریی های فنی برد هوشمند Progress P120-IR6

برد هوشمند لمسی ۸۲ اینچی پراگرس مجهز به خاصیت مالتی تاچ و استفاده ۶ نفر به صورت هم زمان است که به وسیله انگشت، قلم یا هر شی دیگری به راحتی می توانید صفحه برد هوشمند را لمس کنید و اطلاعات خود را به نمایش بگذارید. وایت برد P120 progress دارای پورت ارتباطی USB و کلیدهای میانبر در اطراف وایت برد است.

از دیگر قابلیت ها و کاریی های فنی برد هوشمند Progress P120-IR6 داشتن نرم افزار فارسی قدرتمند با پشتیبانی از زبان فارسی است. برد هوشمند پروگرس از سرعت ردیابی قلم ۸متر بر ثانیه، سرعت پردازش سیگنال ۴۸۰ نقطه در ثانیه و کالیبرلسنیون ۲۰-۹-۴ نقطه ای برخوردار می باشد که از مزایای خوب آن به شمار می رود.

برد هوشمند پروگرس Progress P120-IR6

در پایان باید بگوییم که برد هوشمند پروگرس Progress P120-IR6 با نرم افزار ActivInspire پرومتین سازگاری کامل دارد. این برد هوشمند از میزان رزولوشن ۳۲۷۶۸*۳۲۷۶۸ و دقت قلم ۶۰۰DPI برخوردار است که تصاویر با کیفیت بالا و سرعت عملکرد بسیار بالایی را ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *