بی سیم مجاز واکی تاکی صبا Saba SF-K1

بی سیم مجاز واکی تاکی صبا Saba SF-K1

via

بیسیم مجاز صبا SF-K1

مدل: Saba SF-K1
کانال ارتباطی: ۳۵ کانال
برد آنتن دهی دستگاه:
لوازم جانبی: شارژر، آداپتور، کابل USB، هندزفری

معرفی بی سیم واکی تاکی صبا SF-K1

معرفی بی سیم واکی تاکی صبا SF-K1

بی سیم مجاز صبا SF-K1 کاربری ساده و راحتی دارد که امکانات بالا و کیفیت مطلوبی را به کاربر ارائه می دهد از جمله می توان به قابلیت تغییر رنگ صفحه نمایش اشاره کرد که  از ویژگی های بارز این بیسیم به شمار می رود. دستگاه بی سیم Saba SF-K1 که از بیسیم های مجاز در ایران است، نیازی به نصب سیستم های جانبی از جمله آنتن و دکل ندارد. از بیسیم صبا SF-K1 کلیه اشخاص حقیقی، حقوقی، شرکت های دولتی و خصوصی در کلیه اماکن عمومی مجاز به استفاده هستند.

در ادامه ی معرفی بی سیم صبا SF-K1 باید بگوییم که بدنه ی محکمی دارد، سبک و کم حجم است و از آنتن ثابت و بسیار باریکی برخوردار می باشد. بیسیم مجاز صبا SF-K1 دارای ۳۵ کانال و چراغ قوه ی بسیار قدرتمندی است. کیفیت صدای بسیار عالی و توان خروجی کمتر از ۵۰۰mW دارد. همچنین بیسیم واکی تاکی صبا SF-K1 سیستم کد گذاری به منظور کاهش تداخل بر روی آن تعبیه گردیده است.

لوازم جانبی بیسیم مجاز واکی تاکی Saba SF-K1

لوازم جانبی بیسیم مجاز واکی تاکی Saba SF-K1

از لوازم جانبی بیسیم مجاز واکی تاکی Saba SF-K1 می توان به شارژر، آداپتور، کابل USB و هندزفری اشاره کرد. این دستگاه بیسیم قابلیت استفاده از انواع هندزفری (بادیگاردی، فنری، مشتی، خلبانی) که در شکل زیر نمایش داده شده است را دارد.

بی سیم مجاز واکی تاکی صبا Saba SF-K1

بی سیم مجاز واکی تاکی صبا Saba SF-K1 با باطری ۱۸۰۰ میلی آمپر توان شارژ به صورت مستقیم را دارد. لازم به ذکر است این بیسیم دارای دکمه ی moni/T-Call جهت ردیابی و پخش مکالمه سایر شبکه های بی سیم می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ی تفاوت بی سیم مجاز و غیرمجاز مراجعه کنید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *