ترازوی فروشگاهی محک BR14000

ترازوی فروشگاهی محک BR14000

via

ترازوی فروشگاهی محک BR14000

جنس بدنه:  پلاستیک فشرده ABS
جنس سینی: تخت به همراه سینی لبه دار
نوع صفحه نمایش: LED
ظرفیت: ۷۰ کیلوگرم

معرفی ترازو فروشگاهی محک BR14000

ترازوی فروشگاهی محک BR14000 ساخت ایران توسط کارخانه ی توزین سنجش تهران است که این ترازو با طراحی زیبا و کاربردی در دو رنگ مشکی و سفید تولید شده است. ترازو دیجیتال مدل ۱۴۰۰۰ محک دارای ظرفیت اندازه گیری ۷۰ کیلو گرم با دقت توزین ۵ گرم می باشد. قیمت ترازو فروشگاهی محک مدل BR14000 با توجه به امکاناتی که دارد بسیار مقرون به صرفه است.

در ادامه به معرفی ترازو فروشگاهی محک BR14000 می پردازیم، ترازو محک به دلیل اندازه ترازو و ظرفیت بالای وزن کشی در سوپر پروتئین و میوه فروشی ها پیشنهاد میشود. استفاده از ترازوی دیجیتالی محک به سادگی می باشد و در پک خرید آن دفترچه ی راهنمای استفاده وجود دارد که به راحتی با مطالعه ی دفترچه از دستگاه می توان استفاده نمود. بدنه ی این ترازو از جنس پلاستیک نشکن می باشد که دارای مقاومت بالایی است.

معرفی ترازو فروشگاهی محک 14000

قابلیت ها و مشخصات فنی ترازو محک BR14000

خرید ترازو فروشگاهی محک ۱۴۰۰۰ به هایپر مارکت ها گوشت و مرغ فروشی ها و میوه فروشی هایی که نیاز به وزن کشی با ظرفیت ۷۰ کیلو گرم و دقت اندازه گیری تا ۵ گرم را دارند توصیه می شود. چاپ بارکد واقعی و اتصال به کامپیوتر در ترازو دیجیتال محک ۱۴۰۰۰ موجب انتقال اطلاعات به کامپیوتر میشود که این قابلیت در سیستم های فروشگاهی اهمیت ویژه ای دارد و ساده ترین روش انتقال اطلاعات به کامپیوتر می باشد.

از دیگر قابلیت ها و مشخصات فنی ترازوی فروشگاهی BR14000 محک می توان به امکان چاپ بارکد واقعی، اتصال ترازو به کامپیوتر و بارکد خوان، اتصال به پوز بانکی اشاره نمود که از قابلیت های ویژه ی این دستگاه به حساب می آید. اتصال ترازوی فروشگاهی به پوز بانکی  باعث کم شدن خطای انسانی در محاسبات میشود که با چاپ فاکتور دستگاه مبلغ نهایی را به پوز بانکی انتقال میدهد.

ترازوی فروشگاهی محک BR14000

درباره ترازوی فروشگاهی محک BR14000 باید بگوییم که سینی این دستگاه  در دو مدل سینی تخت استیل و سینی چهار گوشه استیل ساخته شده  که در زمان خرید قابل انتخاب است. ارتباط ترازو محک با بارکد خوان در مکانهایی استفاده میشود که  ترازو از پوز فروشگاهی فاصله زیادی دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *