ترازوی فروشگاهی محک BR15000AP

ترازوی فروشگاهی محک BR15000AP

via

ترازوی فروشگاهی محک BR15000AP

جنس بدنه: پلاستیک فشرده ABS
جنس سینی: تخت به همراه سینی لبه دار
نوع صفحه نمایش: LED
ظرفیت: ۵۰کیلوگرم

معرفی ترازو بارکد زن فروشگاهی محک  BR15000AP

ترازوی لیبل زن محک مدل BR15000AP  محصولی جدید در بین ترازوهای فروشگاهی قرار دارد که دارای ظرفیت وزنی ۵۰ کیلوگرم است. این ترازوی دیجیتال جزء معدود ترازوهای دیجیتال با قابلیت وصل شدن به پوز بانکی می باشد. ترازو دیجیتال ۱۵۰۰۰ محک قابلیت اتصال به بارکد اسکنر، متصل شدن پوز بانکی، انتقال اطلاعات به کامپیوتر و تولید بارکد واقعی را داراست.

در ادامه به معرفی ترازو بارکد زن فروشگاهی محکBR15000AP  می پردازیم، با توجه به قابلیت های گفته شده و کیفیت قابل توجه آن، قیمت ترازو بارکد زن محک ۱۵۰۰۰AP بسیار به صرفه می باشد. با داشتن چندین قابلیت منحصر به فرد، کاربری فوق العاده و عمر طولانی موجب گردیده است تا این ترازو به عنوان محصول ویژه معرفی گردد

 .معرفی ترازو بارکد زن فروشگاهی محک  BR15000AP

قابلیت ها و مشخصات فنی ترازو محک BR15000AP

ترازوی فروشگاهی BR15000 محک توانایی چاپ بارکد واقعی را دارد که این امر میتواند امکان انتقال اطلاعات از ترازو به کامپیوتر را فراهم کند. ترازوی دیجیتال بارکد زن BR15000AP محک با اضافه کردن بارکد واقعی و توانایی های گفته شده محبوبیت خاصی بین مصرف کنندگان پیدا کرده است. این ترازو از نمایشگر LED شامل سه ردیف قیمت، قیمت واحد و قیمت کل برخوردار می باشد که اطلاعات را نشان می دهد.

از قابلیت ها و مشخصات فنی ترازو محک BR15000AP  می توان به ذخیره اطلاعات اشاره کرد که با ذخیره ی نام کالا در حافظه ی ترازو، نام کالا در فاکتور ثبت میشود این امر در محصولات وزنی و تعدادی قابل انجام می باشد .

ترازوی بارکد زن محک BR15000AP

ترازوی بارکد زن محک BR15000AP دارای ۳۵ حافظه ی مستقیم و ۱۰۰۰ حافظه ی غیر مستقیم می باشد. در ترازوی فروشگاهی دیجیتال BR15000 محک محصولات بسته بندی شده و دارای بارکد با استفاده از اسکنر بارکد خوان اطلاعات به حافظه ی فروش انتقال می یابد و در فاکتور چاپ  می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *