ترازوی فروشگاهی محک MDS15000AP

ترازوی فروشگاهی محک MDS15000AP

via

ترازوی فروشگاهی محک MDS15000AP

جنس بدنه: پلاستیک فشرده ABS
جنس سینی: تخت به همراه سینی لبه دار
نوع صفحه نمایش: LED
ظرفیت: ۳۵کیلوگرم

معرفی ترازو بارکد زن فروشگاهی محک  MDS15000AP

ترازوی لیبل زن محک مدل MDS15000AP محصولی جدید در بین ترازوهای فروشگاهی قرار دارد که دارای ظرفیت اندازه گیری ۳۵ کیلوگرم است. قیمت ترازو دیجیتال MDS15000 محک با توجه به کیفیت و امکانات آن بسیار مناسب می باشد. این ترازوی دیجیتال دارای ستون نمایشگر است که در واقع به علمک ترازوی دیجیتال شناخته میشود.

در ادامه به معرفی ترازو بارکد زن فروشگاهی محکMDS15000AP  می پردازیم، در این ترازو قرار داشتن نمایشگر روی ستون باعث آسان شدن دید فروشنده و خریدار می گردد. ترازوی دیجیتال ۱۵۰۰۰ محک با داشتن چندین قابلیت منحصر به فرد، کاربری فوق العاده و عمر طولانی موجب گردیده است تا این ترازو به عنوان محصول ویژه معرفی گردد.

 .معرفی ترازو بارکد زن فروشگاهی محک  BR15000AP

قابلیت ها و مشخصات فنی ترازو محک MDS15000AP

ترازوی فروشگاهی MDS15000 محک از نوع رومیزی با قابلیت چاپ فاکتور می باشد. دقت اندازه گیری ترازوی محک  2 گرم در ظرفیت ۳۵ کیلوگرم است. در این ترازو فروشگاهی 15000AP محک علاوه بر چاپ فاکتور فروش کالاهای قابل وزن کشی، کالا های غیر وزنی نیز در حافظه ثبت می شود. و این اطلاعات در حافظه ترازو ثبت شده و در کلیه گزارش های روزانه ، هفتگی و ماهانه قابل دسترسی است.

از قابلیت ها و مشخصات فنی ترازو محک MDS15000AP می توان به ذخیره اطلاعات اشاره کرد که با ذخیره ی نام کالا در حافظه ی ترازو، نام کالا در فاکتور ثبت میشود این امر در محصولات وزنی و تعدادی قابل انجام می باشد. در ضمن اطلاعات ثبت شده در حافظه ترازو دیجیتال در کلیه گزارش های روزانه، هفتگی و ماهانه قابل دسترسی است.

ترازوی بارکد زن محک MDS15000AP

در ترازوی بارکد زن محک MDS15000AP اطلاعاتی شامل نام کالا، قیمت واحد کالا، وزن کالا و قیمت نهایی در فاکتور صادر شده برای مشتری قابل رویت است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید
 

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *