ترازو آشپزخانه محک MAHAK MDS-2000

ترازو آشپزخانه محک MAHAK MDS-2000

via

ترازوی آشپزخانه محک  MDS-2000

جنس بدنه: پلاستیک
جنس سینی: پلاستیک فشرده ABS
نوع صفحه نمایش: LCD
ظرفیت: 5 گرم

معرفی ترازو آشپزخانه محک  MDS-2000

ترازوی آشپزخانه محک  MDS-2000ساخت ایران توسط کارخانه ی توزین سنجش تهران تولید شده است که مناسب برای توزین مواد غذایی در آشپزخانه منازل می باشد. در واقع ترازو ۲۰۰۰ محک به عنوان ترازو دیجیتال برای استفاده در آشپزخانه ی منازل نیاز کاربران خانگی را نیز بر طرف ساخته است .قیمت و خرید ترازو آشپزخانه محک  MDS-2000برای مصارف خانگی از لحاظ قیمت مناسب می باشد.

در ادامه به معرفی ترازو آشپزخانه محک  MDS-2000می پردازیم، استفاده از ترازو دیجیتال مدل ۲۰۰۰ محک بسیار ساده می باشد و در صورت عدم استفاده از ترازو، دستگاه به صورت اتوماتیک برای ذخیره ی بیشتر باتری به حالت خاموشی موقت رفته و با قرار دادن مواد غذایی بر روی ترازو  به حالت روشن باز می گردد.

معرفی ترازو آشپزخانه محک  MDS-2000

قابلیت ها و مشخصات فنی ترازو محک ۲۰۰۰

رنگ بندی متنوع ترازو دیجیتال ۲۰۰۰ محک موجب گردیده است که مشتریان در انتخاب نوع رنگ ترازو خانگی محدودیتی نداشته باشند و بر اساس ویترین منزل خود ترازو خانگی ۲۰۰۰ محک را مطابق با سلیقه و رنگ دلخواه خود انتخاب کنند.

از دیگر قابلیت ها و مشخصات فنی ترازو محک ۲۰۰۰ باید بگوییم که بدون علمک بوده و کاربر در زمان استفاده با علمک دستگاه مشکل نخواهد داشت و برای آشپزخانه ی منازل ترازو بدون علمک مناسب تر از مدل علمک دار است. ترازو آشپزخانه MDS-2000 محک دارای ظاهری مقاوم و شکیل بوده که بدنه ی آن از جنس پلاستیک فشرده ABS می باشد که در برابر ضربه و فشار مقاومت لازم را دارد.

ترازو آشپزخانه محک MAHAK MDS-2000

این ترازو آشپزخانه محک  MAHAK MDS-2000 از لحاظ کیفیت نسبت به ترازوهای دیجیتال دیگر نسبتا پایین است. ضمنا ترازوی ۲۰۰۰ دیجیتال محک از نمایشگر LCD برخوردار است که به راحتی می توان اطلاعات را بر روی ترازو مشاهده کرد .جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *