ترازو فروشگاهی محک ۳۵ کیلویی ۱۵۰۰۰B

ترازو فروشگاهی محک ۳۵ کیلویی ۱۵۰۰۰B

via

ترازوی فروشگاهی محک ۱۵۰۰۰B

جنس بدنه:  پلاستیک فشرده ABS
جنس سینی: تخت به همراه سینی لبه دار
نوع صفحه نمایش: LED
ظرفیت: ۵۰ کیلوگرم

معرفی ترازو فروشگاهی ۳۵ کیلویی محک ۱۵۰۰۰B

ترازو ۳۵ کیلویی محک مدل ۱۵۰۰۰B ساخت ایران توسط کارخانه ی توزین سنجش تهران است. مدل لاتین این دستگاه MDS 15000B می باشد که از اختصار ترازو دیجیتال محک بدون علمک ۱۵۰۰۰ ایجاد گردیده است. ترازو دیجیتال مدل ۱۵۰۰۰B محک دارای ظرفیت اندازه گیری ۵۰ کیلو گرم با دقت توزین ۲ گرم می باشد. قیمت ترازو فروشگاهی محک مدل ۱۵۰۰۰B با توجه به امکاناتی که دارد بسیار مقرون به صرفه است.

در ادامه به معرفی ترازو فروشگاهی محک ۱۵۰۰۰B می پردازیم، این ترازو بدون علمک می باشد و برای محیط هایی با محدودیت فضا مناسب بوده و بیشتر در کارخانه ها و کارگاه جهت بسته بندی استفاده می گردد. نمایشگر دستگاه به صورت دو طرفه در دو سمت ترازو قرار گرفته است. تنوع رنگ این محصول از امتیاز های حائز اهمیت می باشد که در زمان خرید ترازو محک ۱۵۰۰۰ از گزینه های خریدار می باشد.

معرفی ترازو فروشگاهی 35 کیلویی محک 15000B

قابلیت ها و مشخصات فنی ترازو محک ۱۵۰۰۰B

استفاده از ترازو دیجیتال 15000B محک بدون علمک بسیار ساده می باشد، حال اینکه در جعبه و پک ترازو دفترچه راهنما قرار گرفته است که تمام امور ترازو را به صورت کاملا واضح و دقیق توضیح داده و حتی تنظیمات داخلی نیز از طریق این دفترچه قابل اجرا می باشد. ترازو فروشگاهی محک مدل ۱۵۰۰۰ قابل اتصال به کامپیوتر می باشد که موجب انتقال اطلاعات ترازو به کامپیوتر می گردد و فروشگاه را در جهت مکانیزه شدن هدایت می کند. از سویی نیز این ترازو فروشگاهی امکان اتصال به پرینتر محک را دارد که می تواند اطلاعات ذخیره شده را ارسال و توسط چاپگر صادر نمایید.

از قابلیت ها و مشخصات فنی ترازو محک ۱۵۰۰۰B می توان به بوق تایید این دستگاه اشاره نمود که کیبورد در زمان انجام کار برای اطمینان کاربر صدایی از دستگاه خارج می گردد که به بوق تایید معروف می باشد، زمانی که بیشتر از ظرفیت ترازو بر روی کفه جنس قرار گیرد در این زمان صدای بوق هشدار از دستگاه خارج می شود. ترازو ۳۵ کیلویی محک مدل ۱۵۰۰۰B، امکان اتصال به پرینتر جانبی دارد اما به صورت داخلی از پرینتر برخوردار نمی باشد، در زمانی که این ترازو به پرینتر جانبی مجهز گردد امکان صدور فاکتور فروش را خواهد داشت اما این امکان با محدودیت هایی به همراه است. همچنین دارای اتصال ترازو به کامپیوتر از طریق کابل و نرم افزار امکان پذیر می باشد که اطلاعات عددی از این طریق به کامپیوتر انتقال می یابد.

ترازو فروشگاهی محک ۳۵ کیلویی مدل ۱۵۰۰۰B

درباره ترازو فروشگاهی محک ۳۵ کیلویی مدل ۱۵۰۰۰B باید بگوییم که دارای ۲۴ ماه گارانتی بوده و با خدمات پس از فروش ۱۰ ساله به صورت ۲ سال متوالی در حال تولید و عرضه می باشد. حافظه ترازو شامل کلید های روی کیبورد می باشد که در ترازو محک به صورت ۳۵ حافظه ی مستقیم و ۱۰۰۰ حافظه غیر مستقیم که با تغییر صفحه قابل استفاده می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *