تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG1611

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG1611

via

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG1611

تعداد گوشی: ۱ گوشی
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: ندارد

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG1611

تلفن Panasonic KX-TG1611 یک تلفن بی سیم بسیار شیک و مدرن در هفت رنگ زیبا و منحصر به فرد طراحی و تولید شده است. این تلفن با اینکه قابل استفاده برای یک خط تلفن می باشد در عین حال امکان برقراری یک کنفرانس سه نفره با دو خط دیگر را داراست. قیمت و خرید تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG1611 با توجه به کاربردش انتخاب مناسبی برای مصارف خانگی و همچنین دفاتر کار کوچک، کارگاه ها و تولیدی هایی با متراژهای کوچک می باشد.

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG1611

در ادامه معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG3811 باید گفت این مدل دارای دفترچه تلفن با قابلیت ذخیره ۵۰ شماره تلفن در حافظه دستگاه را می باشد که امکان دسترسی به شماره مخاطبین ضروری کاربر را فراهم می آورد. تلفن بی سیم Panasonic TG1611 دارای کالر آی دی می باشد. از کالاهای مرتبط با این تلفن می توان به تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG6821 DECT، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG3711 DECT، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG3721 DECT و تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG6811 اشاره نمود.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG1611

 گوشی بی سیم Panasonic KX-TG1611 قابلیت نصب پایه شارژ بر روی دیوار را دارد که این تلفن را جزء کم جا ترین تلفن های موجود در بازار قرار می دهد. پایه ی شارژ گوشی بیسیم ۱۶۱۱ با ابعاد ۷۲*۷۶*۴۳ میلی متر و با قابلیت ذخیره ۱۰ تماس گرفته شده توسط کاربر در حافظه برای تکرار مجدد جهت تسریع بازیابی شماره مخاطبین نیز کاربر را مرتفع می سازد.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG1611

از مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG1611 باید بگوییم که این گوشی بیسیم با وجود استفاده از دو باطری قابل شارژ که حدود ۷ ساعت شارز کامل آن ها به طول می انجامد، تا ۱۵ ساعت امکان مکالمه ممتد با گوشی را فراهم می کند. همچنین این گوشی تا ۱۷۰ ساعت در حالت انتظار تماس، انرژی مورد نیاز گوشی را فراهم میکند.

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG1611

در پایان باید بگوییم که در تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG1611 کلید گوشی یاب بر روی پایه شارژ این تلفن تعبیه شده تا با برقراری تماس بین پایه و گوشی با صدای بوقی که از گوشی به صدا در می آید بتوان محل گوشی بیسیم را شناسایی کرد. تلفن بیسیم پاناسونیک TG1611 به لحاظ بهره مندی از ۹ زبان دنیا برای منوی گوشی و همچنین استفاده از سیستم ایمنی فرکانس رادیویی DECT، نشان برند شماره یک دنیا برای تلفن بی سیم را از آن خود کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن بی سیم Panasonic KX-TG1611  می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *