تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG1711

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG1711

via

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG1711

تعداد گوشی: ۱ گوشی
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: ندارد

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG1711

تلفن Panasonic KX-TG1711 یک تلفن بی سیم ساده و در عین حال با کارای بالا، بسیار مدرن و در رنگ مشکی می باشد. تلفن پاناسونیک TG1711 با نمایشگر ۱٫۲۵ اینچی LCD با نور منحصر به فرد کهربایی طراحی و تولید شده است. تلفن Panasonic TG1711 برای استفاده در خانه و همچنین دفاتر کار کوچک یا تولیدی هایی با متراژهای کوچک که نیاز به مکالمه های طولانی دارند مناسب می باشد.

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG1711

در ادامه معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG1711 باید گفت این مدل با اینکه قابل استفاده برای یک خط می باشد در عین حال امکان برقراری یک کنفرانس سه نفره را برای شما فراهم می کند. تلفن بیسیم پاناسونیک kX-TG1711 قابلیت ذخیره ۱۰ تماس گرفته شده توسط کاربر در حافظه جهت تسریع بازیابی شماره مخاطبین را دارد. از کالاهای مرتبط با این تلفن می توان به تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TGD310، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG6821 DECT، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG3711 DECT، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG3721 DECT، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG6811 و تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG1611 اشاره کرد.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG1711

 گوشی بی سیم Panasonic KX-TG1711 با استفاده از دو عدد باطزی قابل شارژ مجدد نیکل، متال هیدرید نیم قلمی که حدود ۷ ساعت شارژ کامل آنها به طول می انجامد، تا ۱۵ ساعت امکان مکالمه ممتد با گوشی را فراهم می کند. همچنین این گوشی تا ۱۷۰ ساعت در حالت انتظار تماس، انرژی مورد نیاز گوشی را فراهم می کند.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG1711

از مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG1711 باید بگوییم که این گوشی بیسیم با وجود استفاده از دو باطری قابل شارژ که حدود ۷ ساعت شارز کامل آن ها به طول می انجامد، تا ۱۵ ساعت امکان مکالمه ممتد با گوشی را فراهم می کند. همچنین این گوشی تا ۱۷۰ ساعت در حالت انتظار تماس، انرژی مورد نیاز گوشی را فراهم میکند. در تلفن بی سیم TG1711 کلید گوشی یاب بر روی پایه شارژ تعبیه شده که با برقرای تماس بین پایه و گوشی با صدای بوقی که از گوشی به صدا در می آید به راحتی محل گوشی بیسیم قابل دستیابی خواهد بود.

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG1711

در پایان باید بگوییم که تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG1711 دارای کالر آی دی می باشد و همچنین امکان ذخیره ۵۰ شماره را دارد. قابلیت نصب پایه شارژ در ای تلفن بی سیم وجود دارد. تلفن بیسیم پاناسونیک TG1711 دارای سیستم ایمنی فرکانس رادیویی DECT می باشد که موجب جلوگیری از استراق سمع می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن بی سیم Panasonic KX-TG1711  می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *