تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG3821

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG3821

via

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG3821

تعداد گوشی: ۱ گوشی
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: دارد

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG3821

تلفن Panasonic KX-TG3821 یک تلفن بی سیم که از محبوب ترین محصولات شرکت پاناسونیک میباشد که به دلیل بهره مندی از کاملترین امکانات مورد نیاز یه تلفن کامل و تکنولوژی ساخت تاثیر به سزایی در تغییر قیمت دیگر محصولات مشابه در بازار داشته است. قیمت و خرید تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG3821 با توجه به کاربردش انتخاب مناسبی برای مصارف خانگی و همچنین دفاتر کار کوچک، کارگاه ها و تولیدی هایی با متراژهای کوچک می باشد.

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG6881

در ادامه معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG3821 باید گفت وجه تمایز این مدل نسبت به تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG3811 داشتن منشی تلفن دیجیتال است که امکان ضبط پیام مخاطبین شما را هنگامی که در منزل یا محل کار خود حضور ندارید فراهم میکند. سیستم پخش صدای این تلفن صداهای ضبط شده را با کیفیت عالی و میزان صدای قابل تنظیم به دلخواه شما برای پخش آماده می کند. از کالاهای مرتبط با این تلفن می توان به تلفن بیسیم Panasonic KX-TG3811، تلفن بی سیم Panasonic KX-TG5776، تلفن بیسیم Panasonic KX-TGF340، تلفن بیسیم Panasonic KX-TG2721 تلفن بی سیم Panasonic KX-TG3721 و تلفن بیسیم Panasonic KX-TG3722 اشاره نمود.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG3821

 گوشی بی سیم Panasonic KX-TG3821 قابل استفاده برای یک خط تلفن میباشد که مزیت چشم گیر این محصول امکان ایجاد کنفرانس با همین یک خط است. به این صورت که تماس ورودی را نگه داشته و با برقرار کردن تماسهای دیگر امکان صحبت کردن همه مخاطبین با یکدیگر را داراست. تلفن بی سیم ۳۸۲۱ پاناسونیک دارای حافظه ۱۰۰ شماره ای جهت ذخیره شماره تلفن و نام مخاطبین شما در دفترچه تلفن را دارد. سیستم نمایش مشخصات مخاطب یا Caller ID این تلفن بیسیم ۵۰ شماره آخر تماسهای ورودی را نشان می دهد.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG6881

از مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG3821 باید بگوییم که از دو صفحه نمایش بر روی پایه و بر روی گوشی بی سیم بهره منداست که شمار تعداد پیامهای دیافت شده بر روی صفحه نمایش پایه تلفن قابل مشاهده است. گوشی تلفن بیسیم Panasonic TG3821 نیز همانند مدل تلفن بی سیم KX-TG3811 از هر دو طرف گوشی قابل نصب بر روی پایه جهت شارژ میباشد با این تفاوت که هنگام نصب به پشت صفحه نمایش گوشی بیسیم قابل مشاهده نمیباشد. 

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG3821

در پایان باید بگوییم که تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG3821 با استفاده از باتری های نیکل – متال هیدرید موجود در بسته بندی تلفن امکان مکالمه تا ۱۰ الی ۱۴۸ ساعت در حالت استند بای را فراهم میکند. مزیت پشتیبانی انرژی با استفاده از باتری گوشی بیسیم امکان ادامه مکالمه حتی در زمان قطع برق را فراهم می آورد. پایه قابل تنظیم نصب بر روی دیوار از متعلقات این محصول جهت نصب بر روی دیوار و یا استفاده رو میزی در بسته بندی این مدل وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن بی سیم Panasonic KX-TG3821  می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *