تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG4771

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG4771

via

تلفن پاناسونیک KX-TG4771

تعداد گوشی: ۲ گوشی
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: دارد

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG4771

تلفن Panasonic KX-TG4771 یک تلفن بی سیم از محصولات بسیار  مقرون به صرفه و کارآمد شرکت پاناسونیک می باشد که از یک دستگاه تلفن باسیم رومیزی و یک دستگاه تلفن بیسیم با پایه شارژر جداگانه تشکیل شده است. خرید تلفن بی سیم و باسیم Panasonic KX-TG4771 تمام انتظارات شما از یک تلفن رومیزی را به همراه آزادی در تغییر مکان محل پاسخگویی تلفن بی سیم را داراست که از لحاظ قیمت مقرون به صرفه می باشد.

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG4771

در ادامه معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG4771 باید گفت بسیار کارآمد برای مصارف خانگی همچنین استفاده در دفاتر و محل کارهای کوچک با تعداد تماسهای مختصر مورد مناسبی می باشد. تلفن باسیم KX-TG4771 پاناسونیک با انسداد تماس های ورودی مزاحم به شما امکان می دهد هر شماره مشخص شده تبلیغاتی، بازاریابی و همچنین شماره های مزاحمی اگر داشته باشید را مسدود کنید. این قابلیت به شما کمک می کند تا شماره هایی که نمیخواهید پاسخگو باشید مزاحمتی برای وقت شخصی شما ایجاد نکنند. از کالاهای مرتبط با این تلفن بیسیم می توان به تلفن پاناسونیک Panasonic Kx-Tg6672، تلفن پاناسونیک Panasonic Kx-Tg6671 و تلفن پاناسونیک Panasonic Kx-Tg4772 اشاره نمود.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG4771

 گوشی بی سیم Panasonic KX-TG4771 تا ۳۰ شماره ثبت شده را برای انسداد پشتیبانی می نماید. قابلیت Night Mode یا همان حالت شب برنامه ریزی خودکار برای بی صدا کردن هشدار تماسهای ورودی امکان استراحتی بدون دغدغه و خوابی آرام را برای کاربران به همراه دارد. دفترچه تلفن این تلفن باسیم TG4771 پاناسونیک تا ۱۰۰ مخاطب را با ۲۴ رقم برای شماره و ۱۶ حرف برای اسم در حافظه خود ذخیره می کند. قابلیت انتخاب آهنگ های صدای زنگ برای هر مخاطب به شما امکان شناسایی تماس گیرنده را می دهد.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG4771

از مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG4771 باید بگوییم سیستم Caller ID این محصول با حافظه ی ۵۰ شماره مخاطب نیاز مرور شماره مخاطبین را برای کاربر برآورده می سازد. همچنین سیستم پشتیبانی انرژی از طریق باتری های گوشی بی سیم امکان مکالمه بدون قطعی حتی در هنگام قطع برق را فراهم می سازد. امکان برقراری کنفرانس سه طرفه از دیگر کارایی های این مدل تلفن است. تلفن بی سیم KX-TG4771 دارای بلندگوی دیجیتال بر روی پایه و گوشی بی سیم است که به کاربر امکان مکالمه بدون نیاز به استفاده از گوشی را می دهد.

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG4771

در پایان باید بگوییم که تلفن پاناسونیک Panasonic KX-TG4771 دارای دو باتری نیم قلمی قابل شارژ مجدد نیکل، متال هیدرید برای تامین انرژی گوشی بیسیم می باشد. که طی ۷ ساعت به صورت کامل شارژ شده و تا ۱۳ ساعت در حالت مکالمه و تا ۱۱ روز برای حالت اماده به کار انرژی مورد نیاز گوشی بی سیم را تامین می کند. همچنین این باتری ها به هنگام قطع برق انرژی مورد نیاز گوشی بیسیم جهت ادامه مکالمه را تامین می کند. در مجموع این محصول شرکت پاناسونیک از بهترین گزینه های طراحی شده جدید این شرکت برای استفاده در منازل شیک و آپارتمان های مدرن می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن پاناسونیک Panasonic KX-TG4771  می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *