تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9382

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9382

via

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG9382

تعداد گوشی: ۲ گوشی
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: دارد

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG9382

تلفن بیسیم Panasonic KX-TG9382 محصول جدید شرکت پاناسونیک یک تلفن بی سیم منشی دار بی نظیر است که با کلیه کارایی ها و مشخصات فنی یکسان با سری تلفن KX-TG9380 به اضافه یک گوشی بی سیم مدل KX-TG939T جهت استفاده از دو خط تلفن طراحی شده و از تکنولوژی پیشرفته ارتباط رادیویی DECT 6.0 با فرکانس ۱٫۹GHz بهره مند است. این فرکانس اختصاص به تلفن های بیسیم دارد و با دیگر لوازم بی سیم از قبیل موس و کیبورد بی سیم یا فکس مودم  بی سیم و … تداخل فرکانس ایجاد نمیشود. قیمت و خرید تلفن بیسیم Panasonic KX-TG9382 با توجه به اینکه از حافظه قابل توجهی نسبت به محصولات قبلی این شرکت بهره مند است از لحاظ قیمت مناسب می باشد.

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG9382

در ادامه معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG9382 باید گفت که به وسیله منشی تلفن پیشرفته خود همیشه شما را در دسترس نگه میدارد. این تلفن دارای بلند گوی دیجیتال بر روی پایه و گوشی بی سیم است که به کاربر امکان مکالمه بدون نیاز یه استفاده از گوشی را میدهد. دفترچه تلفن این تلفن پاناسونیک KX-TG9382 قابلیت ذخیره ۱۰۰ شماره تلفن در حافظه را داراست. از کالاهای مرتبط با این تلفن می توان به تلفن بی سیم پاناسونیک Panasoic KX-TG9582، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9541 و تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic Kx-TG9542T  اشاره نمود.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG9382

از دیگر کارایی های گوشی تلفن بی سیم شارپ TG9382 امکان برقراری کنفرانس سه طرفه است. دو باتری نیم قلمی قابل شارژ مجدد نیکل – متال هیدرید برای تامین انرژی گوشی بی سیم این تلفن تعبیه شده که طی ۷ ساعت به طور کامل شارژ شده و تا ۱۲ ساعت در حالت مکالمه و تا ۶ روز برای حالت آماده به کار انرژی مورد نیاز گوشی بیسیم را تامین میکند.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG9382

از دیگر مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG9382 می توان به موارد ذیل اشاره کرد: قابلیت نصب بر روی دیوار، کارایی اشتراک گذاشتن تماس ورودی از یک خط دیگر، حافظه ۵۰ مخاطب برای کالر آدی، ذخیره ۱۰ تماس آخر شماره گیری شده برای تماس مجدد، دکمه های کلیدی Hold برای انتظار تماس، Flash برای قطع سریع تماس، Mute جهت قطع صدا کاربر و همچنین ساعت زنگدار از کارایی های این محصول میباشد.

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9382

گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9382 با استفاده از بلوتوث امکان به کارگیری از هدست بی سیم همچنین امکان بهره گیری از تمام شماره تلفن های، تلفن همراه خود را فراهم مینماید. منشی تلفنی این تلفن قابلیت ضبط پیامهای شما را تا ۴۰ دقیقه دارد که زمان قابل توجهی نسبت به مدلهای قبلی داراست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن بی سیم Panasonic KX-TG9382 می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *