تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9383T

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9383T

via

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TG9383T

تعداد گوشی: ۳ گوشی
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: دارد

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG9383T

تلفن پاناسونیکPanasonic KX-TG9383T یک تلفن بی سیم توسط شرکت پاناسونیک طراحی شده که با سری تلفن بیسیم KX-TG9380 از لحاظ کارایی و مشخصات فنی یکسان است. گوشی بی سیم مدل KX-TG939T جهت استفاده از دو خط تلفن طراحی شده و از تکنولوژی پیشرفته ارتباط رادیویی DECT 6.0 با فرکانس ۱٫۹GHz بهره مند است. اگر در اداره یا محل کارتان تعداد پرسنل کمتر از شش نفر است خرید تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG9383T با قابلیت افزایش تعداد گوشی بیسیم تا ۶ دستگاه، گزینه مناسبی برای ایجاد ارتباط داخلی بین گوشی ها همچنین برقراری تماس بین خطوط و گوشی بیسیم ها می باشد.

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG9383T

در ادامه معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TG9383T باید گفت برای استفاده در منازل بخصوص اگر بخشی از امور کاریتان را  به منزل موکول میکنید بسیار کارآمد میباشد، همچنین جهت استفاده در دفاتر، محل کار، مغازه و حتی ادارات، بسیار مناسب است. از کالاهای مرتبط با این تلفن می توان به تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9382، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9381، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9582، تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9542T و تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9541 اشاره کرد.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG9383T

گوشی بی سیم Panasonic KX-TG9383T تکنولوژی پخش طیف گسترده فرکانس (DECT) در محدوده ۱٫۹GHz اختصاص به تلفنهای بیسیم دارد و با دیگر لوازم بی سیم از قبیل موس و کیبورد بی سیم یا فکس مودم بی سیم و … تداخل فرکانس ایجاد نمیکند. همچنین این تکنولوژی با بهره گیری از حدود ۸۰ تا ۱۲۰ کانال مختلف رادیویی در محدوده ۱٫۸۸GHz تا ۱٫۹GHz و تغییر اتوماتیک کانالها، از امکان استراق سمع و قطع و وصل شدن ارتباط جلوگیری میکند. تلفن بیسیم TG9383T پاناسونیک اگر از طرف شرکت مخابرات پشتیبانی شود از صندوق صوتی بهره مند است و به کاربر امکان گوش کردن به تماسهای ضبط شده منشی تلفنی دستگاه را از طریق تماس با خطی که به دستگاه تلفن متصل است میسر میسازد.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG9383T

از مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TG9383T باید بگوییم که شما با اتصال هدست از طریق BlueTooth به گوشی میتوانید بدون نگه داشتن گوشی بیسیم کنار گوش خود تماسهای خود را انجام دهید. منشی تلفن این محصول قابلیت ضبط پیام تا ۴۰ دقیقه را داراست. این تلفن بی سیم برای هر گوشی بی سیم به طور اختصاصی قابل برنامه ریزی برای حالت شب Night Mode میباشد که امکان تنظیم حالت زنگ یا حالت سکوت برای زمان مشخصی میباشد و در حالی که یک گوشی در حالت سکوت قرار دارد گوشی های دیگر در مکانهای دیگر در حال زنگ خوردن است. نور سفید پس زمینه برای نمایشگر LCD این محصول جلوه نورانی بسیار زیبایی را بوجود آورده است.

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9383T

در پایان باید بگوییم که دفترچه تلفن این تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TG9383T قابلیت ذخیره ۱۰۰ شماره تلفن در حافظه را داراست. امکان برقراری کنفرانس سه طرفه از دیگر کارایی های این مدل تلفن است. دو باتری نیم قلمی قابل شارژ مجدد نیکل – متال هیدرید برای تامین انرژی گوشی بی سیم Panasonic KX-TG9383T تعبیه شده که طی ۷  ساعت بطور کامل شارژ شده و تا ۱۲ ساعت در حالت مکالمه و تا ۶ روز برای حالت آماده به کار انرژی مورد نیاز گوشی بیسیم را تامین میکند. از دیگر مشخصات این تلفن میتوان به موارد ذیل اشاره کرد: قابلیت نصب بر روی دیوار، کارایی اشتراک گذاشتن تماس ورودی از یک خط دیگر، حافظه ۵۰ مخاطب برای کالر آدی، ذخیره ۱۰ تماس آخر شماره گیری شده برای تماس مجدد، دکمه های کلیدی Hold برای انتظار تماس، Flash برای قطع سریع تماس، Mute جهت قطع صدا کاربر و همچنین ساعت زنگدار از کارایی های این محصول میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن بی سیم Panasonic KX-TG9383T می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *