تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TGK220

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TGK220

via

تلفن بیسیم پاناسونیک KX-TGK220

تعداد گوشی: ۱ گوشی
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: ندارد

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGK220

تلفن Panasonic KX-TGK220 محصول جدید شرکت پاناسونیک یک تلفن بی سیم  منشی دار بی نظیر است که سبک شیک و منحصر به فرد این گوشی آن را یه طور یکپارچه با دکوراسیون محیط داخلی منزل شما ترکیب می کند. رنگ نقره ای این گوشی بیسیم هر چه بیشتر این گوشی را لوکس به نظر می رساند. این تلفن با تکنولوژی پیشرفته شرکت پاناسونیک طراحی شده و سازگار با بهینه سازی و مصرف انرژی می باشد و بهترین کارایی آن برای منازل و آپارتمان های مدرن و خانه های ویلایی می باشد.

معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGK220

در ادامه معرفی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGK220 باید گفت که در پشت این گوشی بیسیم هشدار دهنده آبی رنگی برای تماس ها و پیام ها دریافتی تعبیه شده. کاهش تماس های ورودی در این تلفن بی سیم به شما امکان می دهد تا هر شماره مشخص شده تبلیغاتی و بازاریابی با سر شماره های ۲ تا ۸ رقمی را مسدود کنید. از کالاهای مرتبط با این تلفن می توان به تلفن بی سیم پاناسونیک Panasoic KX-TGJ323E، تلفن بی  سیم پاناسونیک Panasonic KX-HNH100E و تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-PRS120 اشاره نمود.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TGK220

 گوشی بی سیم Panasonic KX-TGK220 تا ۵۰ شماره ثبت شده را برای انسداد پشتیبانی می کند. این امکان زمانی برقرار خواهد بود که سیستم Caller-ID برای شما از سوی مخابرات فعال شده باشد. تلفن بیسیم پاناسونیک TGK220 دارای منشی تلفنی با قابلیت ضبط صدا تا ۳۰ دقیقه و سیستم کاهش صدای مزاحم می باشد. حالت مزاحم نشوید این گوشی بیسیم به کاربر این امکان برنامه ریزی برای به صدا درآوردن صدای زنگ در زمان های مشخص شده را می دهد. همچنین شما می توانید با ذخیره گروهی از مخاطبین خود در دفترچه تلفن صدای زنگ آن ها را روشن نموده و قادر به پاسخ گویی آن ها باشید.

مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TGK220

از مشخصات فنی تلفن بیسیم Panasonic KX-TGK220 باید بگوییم که این گوشی بیسیم قابلیت تابش آزاد Radiation Free برای پشتیبانی از مصرف بهینه انرژی را دارد و همچنین جدیدترین تکنولوژی این شرکت ECO Mode Plus به وسیله ی از بین بردن کامل تابش اشعه های ناشی از برقراری ارتباط رادیویی تاثیر به سزایی در مصرف انرژی این دستگاه می گذارد.

تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TGK220

در پایان باید بگوییم که در تلفن بی سیم پاناسونیک Panasonic KX-TGK220 دارای برد ۳۰۰ متر می باشد فرکانس پاسخ گویی آن ۱٫۹GHz است. تلفن بی سیم Panasonic TGK220 از بهترین گزینه های طراحی شده این شرکت برای استفاده در منازل شیک و آپارتمان های مدرن می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن بی سیم Panasonic KX-TGK220  می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *