تلفن تحت شبکه یلینک Yealink T19 E2

تلفن تحت شبکه یلینک Yealink T19 E2

via

تلفن ویپ یالینک T19 E2

تعداد خطوط: ۱ خط
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: دارد

معرفی تلفن تحت شبکه VOIP یلینک T19 E2

معرفی تلفن تحت شبکه VOIP یلینک T19 E2

تلفن تحت شبکه یالینک مدل T19 E2 یک تلفن سانترال که از مدل های پر فروش شرکت Yealink است. تنها تفاوت این تلفن با تلفن تحت شبکه یلینک Yealink T19P E2 یک خط بودن آن است. قیمت و خرید تلفن تحت شبکه ویپ یلینک T19P E2 با توجه به کارایی اش که از استاندارد PoE پشتیبانی می کند مناسب می باشد.

در ادامه به معرفی تلفن تحت شبکه VOIP یلینک T19 E2 می پردازیم. این تلفن از ۱ اکانت SIP برخوردار است و از کنفرانس ۳ نفره پشتیبانی می کند. صفحه نمایش تلفن تحت شبکه T19 E2 با نور بک لایت می باشد به همین منظور انتخاب مناسبی برای مصارف خانگی، دفاتر کار کوچک یا کارگاه ها و تولیدی هایی با متراژهای کوچک است. ضمنا دارای جک هدست RJ9 و قابلیت نصب روی دیوار است.

مشخصات فنی تلفن تحت شبکه ویپ Yealink T19 E2

تلفن ای پی تحت شبکه Yealink T19 با پلتفرم های مختلفی از جمله استریسک و ۳CX سازگاری کامل دارد. از ویژگی های مهم و پیشرفته تلفن IP یلینک مدل T19 E2 می توان به پشتیبانی از پروتکل های IPv6 و OpenVPN اشاره نمود که در رنج های SRTP/HTTPS/TLS  پشتیبانی می شود. ضمنا از دفترچه تلفن با قابلیت ثبت ۱۰۰۰ شماره و ایجاد لیست سیاه و قابلیت جستجوی هوشمند برخوردار است.

مشخصات فنی تلفن تحت شبکه ویپ Yealink T19 E2

از دیگر مشخصات فنی تلفن تحت شبکه ویپ Yealink T19 E2 این است که از کدک های مختلف صوتی اعم از VAD,CNG , AEC , PLC , AJB , AGC و Narrowband : G.711 , G.729AB , G.726 , iLBC و wideband : G.722 پشتیبانی می کند و از کیفیت HD در هندست و بلندگو برخوردار است. همچنین از Transport Layer Security (TLS) برخوردار می باشد و می توان به وسیله آن تلفن را لایه بندی کرد.

تلفن تحت شبکه یلینک Yealink T19 E2

در پایان باید بگوییم که تلفن تحت شبکه یلینک Yealink T19 E2 امکان ایجاد تماس مستقیم بدون نیاز به سرور Direct IP Call را دارد. از قابلیت های Call Hold , mute , DND , One-touch speed dial , hotline , call forward , call waiting , call transfer به صورت کامل پشتیبانی می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن تحت شبکه ویپ Yealink T19 E2 می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *