تلفن تحت شبکه یلینک Yealink T21P E2

تلفن تحت شبکه یلینک Yealink T21P E2

via

تلفن ویپ یالینک T21P E2

تعداد گوشی: ۱ گوشی
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: ندارد

معرفی تلفن تحت شبکه VOIP یلینک T21P E2

معرفی تلفن تحت شبکه VOIP یلینک T21P E2

تلفن تحت شبکه یالینک مدل T21P E2 یک تلفن سانترال که از مدل های پر فروش شرکت Yealink است. این تلفن از  2 اکانت SIP و کیفیت صدای HD پشتیبانی می کند. ضمنا از پورت RJ9 پشتیبانی می کند و می توانید از هد ست با پورت RJ9 در این دستگاه استفاده کرد. قیمت و خرید تلفن تحت شبکه ویپ یلینک T21P E2 با توجه به کارایی و کاربردش مناسب می باشد.

در ادامه معرفی تلفن تحت شبکه VOIP یلینک T21P E2 باید گفت که این گوشی از پروتکل های امنیتی IPv6 و OpenVPN پشتیبانی می کند و ویژگی های امنیتی SRTP/HTTPS/TLS را داراست. صفحه نمایش تلفن تحت شبکه T21P E2با نور بک لایت می باشد که یک صفحه نمایش ۵ خطی را شامل می شود به همین منظور انتخاب مناسبی برای مصارف خانگی و همچنین دفاتر کار کوچک یا کارگاه ها و تولیدی هایی با متراژهای کوچک می باشد.

مشخصات فنی تلفن تحت شبکه ویپ Yealink T21P E2

یکی دیگر از ویژگی های تلفن ای پی تحت شبکه Yealink T21P از کنفرانس ۳ طرفه، Call Forward ،Call Pickup ،call Park ،Call Transfer پشتیبانی می کند. این تلفن ویپ با پلتفرم های مختلفی مانند استریکس، الستیکس، ۳CX و Broadsoft Broadworks و دیگر سافت سوئیچ های استاندارد شبکه سازگاری کامل دارد.

مشخصات فنی تلفن تحت شبکه بی سیم Yealink T21P E2

از دیگر مشخصات فنی تلفن تحت شبکه ویپ Yealink T21P E2 این است که از کدک های صوتی مختلف wideband : G.722 و Narrowband : G.711 , G.729AB , G.726 , iLBC و VAD,CNG , AEC , PLC , AJB , AGC پشتیبانی می کند. همچننین قابلیت های Call Hold , mute , DND , One-touch speed dial , hotline , call forward , call waiting , call transfer را داراست و به راحتی و سهولت می توان از آنها استفاده کرد.

تلفن تحت شبکه بی سیم یلینک Yealink T21P E2

در پایان باید بگوییم که تلفن تحت شبکه بی سیم یلینک Yealink T21P E2 ساعت امکان ایجاد تماس مستقیم بدون نیاز به سرور Direct IP Call را دارد. ضمنا از دفترچه تلفن با قابلیت ثبت ۱۰۰۰ شماره و ایجاد لیست سیاه و قابلیت جستجوی هوشمند برخوردار است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گوشی تلفن تحت شبکه ویپ Yealink T21P E2 می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *