تلفن تحت شبکه SIP پاناسونیک Panasonic KX-UT123

تلفن تحت شبکه SIP پاناسونیک Panasonic KX-UT123

via

تلفن سانترال پاناسونیک KX-UT123

تعداد خطوط: ۳ خط
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد
منشی تلفنی: دارد

معرفی تلفن تحت شبکه پاناسونیک KX-UT123

تلفن سانترال پاناسونیک UT123 یک گوشی رده کارمندی تحت شبکه می باشد که پروتکل محبوب sip را پشتیبانی می نماید. تلفن سانترال مدل panasonic kx-ut123 مانند دیگر تلفن های sip support قابلیت استفاده روی مرکز تلفن های دیگر مانند مرکز تلفن نرم افزاری استریسک و الستیکس را دارد.

در ادامه معرفی تلفن تحت شبکه پاناسونیک KX-UT123 باید بگوییم که تفاوت تلفن ip پاناسونیک kx-ut123 با تلفن سانترال تحت شبکه پاناسونیک Panasonic KX-UT113 در تعداد پورت شبکه می باشد. برای تفاوت قیمت تلفن سانترال پاناسونیک KX-UT123 در مقایسه با سایر تلفن های سانترال می توان به پورت های دستگاه اشاره کرد که دارای دو پورت شبکه است که از طریق پورت شبکه با سرعت ۱۰/۱۰۰ به سوییچ و کامپیوتر کاربر مرتبط می شود. در ضمن قابلیت poe پورت wan گوشی، کاربر را از استفاده از آداپتور بی نیاز می نماید.

مشخصات فنی تلفن تحت شبکه panasonic KX-UT123

تلفن شبکه  panasonic KX-UT123دارای صفحه نمایش سه سطری با بک لایت یخی می باشد و صدای آن hd است و از پروتکل PoE پشتیبانی می کند. این گوشی تلفن سانترال دارای تائیدیه برای استفاده در  Digium Asterisk و Broadsoft Broadworks است و با مصرف انرژی بسیار پائین خود به مقدار ۱W مصرف بسیار پائینی را شامل می شود. تلفن تحت شبکه KX-UT123 پاناسونیک دو خط SIP را دارا می باشد.

از مشخصات فنی تلفن تحت شبکه panasonic KX-UT123 می توان به قابلیت هایی شامل انتظار تماس، انتقال تماس، بی صدا کردن تماس و بلندگو اشاره نمود. از ویژگی های خوب تلفن سانترال panasonic ut123 شامل سیستم یکپارچه سازی بر روی سری TDE / NCP و سیستم پردازش صوت پاناسونیک است. ضمنا از پورت های ورودی، ۲ پورت اترنت (۱۰۰BASE-T ) را ساپورت می کند. امکان اتصال هدست به دستگاه دارا است.

تلفن تحت شبکه SIP پاناسونیک Panasonic KX-UT123

در پایان باید گفت که تلفن تحت شبکه SIP پاناسونیک KX-UT123 قابلیت اتصال به تلفن و سیستم را داراست و همچنین از تلفن های سری TDE و NS نیز پشتیبانی می کند. این تلفن تا ۳۰ تماس را در خروجی و ورودی ثبت می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر با شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *