تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-T7703

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-T7703

via

تلفن باسیم پاناسونیک KX-T7703

تعداد خطوط: ۱ خط
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-T7703

گوشی تلفن باسیم رومیزی Panasonic KX-T7703 در دو رنگ سفید و مشکی طراحی شده است که برای صفحه نمایش و سیستم کالر آی دی خود نیاز به باتری ندارد و انرژی مورد نیاز خود را از الکتریسته جریان مستقیم روی سیم تلفن تامین مینماید. قیمت و خرید تلفن باسیم رومیزی پاناسونیک KX-T7703 از لحاظ کارایی در زمره تلفنهای مقرون به صرفه در بازار قرار دارد.

 

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-T7703

در ادامه به معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-T7703 می پردازیم. این تلفن رومیزی قابلیت نصب روی دیوار را دارد و مناسب برای دفاتر کار، منازل، کارگاه ها، مکان های کوچک است و جهت استفاده در مکانهایی که کاربران متعددی از تلفن استفاده میکنند مناسب میباشد. از کالاهای مرتبط با آن تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS500MX، تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS880MX، تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS580MX و تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-T7705MX به شمار می رود.

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-T7703

 تلفن رومیزی مدل Panasonic KX-T7703 در دو حالت تون و پالس قابل استفاده میباشد که قابلیت تنظیم شماره گیری با سیستم تون و یا سیستم پالس جود را دارد که به صورت پیش فرض بر روی سیستم تون برنامه ریزی شده است. میزان صدای زنگ تلفن با سیم KX-T7703 پاناسونیک در سه حالت خاموش، کم، زیاد به صورت پیش فرض قابل استفاده میباشد.

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-T7703

از دیگر مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-T7703 باید بگوییم که با  سیستم کالر آی دی سازگاری دارد به همین منظور مکالمه ای بدون بروز اشکال و مطمئن را فراهم می آورد. ضمنا همراه با صدای زنگ تلفن برای یک تماس ورودی، شماره تلفن مخاطب روی صفحه نمایش نمایان میگردد که به شما امکان شناسایی شماره را قبل از پاسخ دادن به آن فراهم میکند.

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-T7703

در پایان باید بگوییم که در تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-T7703 اطلاعات تماس ۳۰ مخاطب آخر نیز در لیست مخاطبان در دسترس کاربر میباشد. همچنین نگهداری ۳۰ تماس آخر در حافظه تلفن، تکرار تماس و همچنین بازبینی تاریخچه تماسهای ورودی را سهل و آسان مینماید. حافظه این مدل تلفن باسیم رومیزی برای تکرار تماس هایی که کاربر انجام داده است تنها با فشار یک دکمه ۵ شماره آخر گرفته شده را نشان می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *