تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS3282

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS3282

via

تلفن باسیم پاناسونیک KX-TS3282

تعداد خطوط: ۲ خط
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS3282

گوشی تلفن باسیم رومیزی Panasonic KX-TS3282 قابیت پشتیبانی دو خط تلفن از سیستم انتخاب اتوماتیک خط برای تماس ورودی برخوردار است. این تلفن دارای سیستم کالر آی دی با حافظه ۵۰ شماره تلفن نیاز کاربر برای تماس مجدد با تماسهای ورودی را برطرف میسازد. به همین منظور قیمت و خرید تلفن باسیم رومیزی پاناسونیک KX-TS3282 از لحاظ کارایی مناسب می باشد.
 

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS580MX

در ادامه به معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS3282 می پردازیم. از این تلفن رومیزی می توان جهت برقراری کنفرانس های سه نفره استفاده کرد. همچنین امکان مشاهده شماره تماس پشت خط هم در این مدل تلفن وجود دارد. از کالای مرتبط با آن تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-T2378MX به شمار می رود.

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS3282

 تلفن رومیزی مدل Panasonic KX-TS3282 دارای بلندگوی دیجیتال است که قابلیت تنظیم صدا را دارد و میکروفن قوی نصب شده بر روی پایه تلفن امکان مکالمه بدون دخالت دست را به راحتی فراهم نموده است. هشت دکمه تعبیه شده بر روی پایه تلفن جهت شماره گیری با فشار یک دکمه، سرعت شماره گیری تلفنهای ضروری را برای کاربر بالا میبرد. این تلفن از صفحه نمایشگر LCD سه خطی به همراه نمایش ساعت بهره مند است.

 

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS580MX

از دیگر مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS3282 میتوان به دکمه های کلیدی Hold (جهت نگه داشتن مخاطب پشت خط)، دکمه Mute (جهت قطع صدا)، دکمه Flash (جهت قطع سریع تماس) و دکمه Redial (جهت تکرار ۱۰تماس آخر) اشاره کرد. تلفن باسیم رومیزی ۳۲۸۲ پاناسونیک قابلیت انتقال تماس مخاطب را نیز دارد.

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS3282

در پایان باید گفت که تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS3282 به لحاظ برخورداری از پورت ورودی دیتا قابلیت ارتباط با هشت دستگاه تلفن از همین مدل یا مدل مشابه و یا هر نوع دستگاهی که از ورودی دیتا پشتیبانی میکند (مانند: دستگاه فکس، دستگاه کپی و مودم) به صورت پارالل داراست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *