تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS500MX

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS500MX

via

تلفن باسیم پاناسونیک KX-TS500MX

تعداد خطوط: ۱ خط
Caller ID: ندارد
نمایشگر: ندارد

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS500MX

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS500MX

گوشی تلفن باسیم رومیزی Panasonic KX-TS500MX نمونه بارزی از تعریف تلفن و از ابتدایی ترین محصولات شرکت پاناسونیک میباشد که علی رقم ظاهر ساده از بدنه و صفحه کلید مستحکم و کارآمدی برخوردار است. به همین منظور قیمت و خرید تلفن باسیم رومیزی پاناسونیک KX-TS500MX از لحاظ کارایی مناسب می باشد.

در ادامه به معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS500MX می پردازیم. این تلفن در چهار رنگ مشکی، سفید، آبی و قرمز طراحی شده و از صفحه کلید بسیار نرم با استحکام بالا، اسپیکر و میکروفن بسیار قدرتمند با کیفیت بالا که در گوشی نصب شده است، رضایت همه کاربران را جلب نموده است.

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS500MX

با وجودی که تکنولوژی تلفن همراه در اوج خود است، والدین از داشتن تلفن همراه اجتناب می کنند و تلفن ثابت تنها راه برای ارتباط با آنها است. بنابراین، آنچه شما می توانید انجام دهید این است که با تلفن رومیزی مدل Panasonic KX-TS500MX تلفن ثابت قدیمی را در خانه خود جایگزین تلفن همراه کنید. گوشی با سیم رومیزی Panasonic TS500MX مناسب جهت استفاده در تمام اماکن از جمله مکانهایی که استفاده از تلفن توسط افراد متعددی صورت میپذیرد مانند اماکن عمومی، ادارات، دفاتر و غیره.

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS500MX

از دیگر مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS500MX می توان به مونتاژ بر روی دیوار و کنترل حجم صدای آن اشاره نمود. از آنجا که این گوشی دارای قابلیت نصب بر روی دیوار است، والدین شما می توانند آن را بر روی دیوار نصب کنند و فضایی در اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود اشغال نکنند.ضمنا حجم صدای زنگ این گوشی را می توان در ۳ سطح تنظیم کرد، در حالی که کنترل میزان صدا در ۶ سطح می تواند تغییر کند.

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS500MX

در پایان تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS500MX از حافظه تکرار مجدد شماره تلفن برخوردار است که می تواند آخرین شماره تلفن شماره گیری شده را در حافظه خود ذخیره کند به طوری که دیگر نیازی نیست شماره موردنظر را جستجو کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *