تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS580MX

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS580MX

via

تلفن باسیم پاناسونیک KX-TS580MX

تعداد خطوط: ۱ خط
Caller ID: ندارد
نمایشگر: ندارد

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS580MX

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS500MX

گوشی تلفن باسیم رومیزی Panasonic KX-TS580MX از نمایشگر دو خطی تک رنگ  با قابلیت نمایش تا شانزده رقم شماره تلفن برخوردار است که حافظه سیستم کار آی دی آن تا ۵۰ شماره را در خود ذخیره میسازد. به همین منظور قیمت و خرید تلفن باسیم رومیزی پاناسونیک KX-TS580MX از لحاظ کارایی مناسب می باشد.

در ادامه به معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS580MX می پردازیم. این تلفن رومیزی حافظه تکرار شماره تلفن ۲۰ مخاطب آخری که کاربر تماس گرفته را پشتیبانی میکند و در نتیجه نیاز کاربر برای رجوع به شماره های گرفته شده را تا حد زیادی تامین میکند. دفترچه تلفن آن تا ۵۰ شماره و اسم مخاطبین را در حافظه گوشی ذخیره میکند. از کالاهای مرتبط با آن تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS500MX و تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS880MX به شمار می رود.

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS580MX

 تلفن رومیزی مدل Panasonic KX-TS580MX قابلیت تنظیم شماره گیری با سیستم تون و یا سیستم پالس جود دارد که به صورت پیش فرض بر روی سیستم تون برنامه ریزی شده است. تلفن با سیم KX-TS580MX پاناسونیک از سه حالت خاموش، آهسته، بلند برای صدای زنگ تماسهای ورودی استفاده میکند و برای صدای بلندگوی تلفن از ۸ گام برای میزان حجم صدا و ۴ گام برای میزان صدای بلندگوی گوشی برخوردار می باشد.

 

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS500MX

از دیگر مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS580MX باید بگوییم که کنتراست نور نمایشگر این مدل تلفن تا ۴ مرحله قابل تنظیم میباشد و زبان نمایشگر از گزینه منو قابل انتخاب است. انرژی مورد نیاز برای نمایشگر تلفن رومیزی TS580MX، جهت نمایش مشخصات تماس گیرنده یا همان سیستم کالر آی دی از طریق سه باطری قلمی مستقر در زیر تلفن تامین میگردد.

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS580MX

در پایان تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS580MX در دو رنگ سفید و یا مشکی طراحی شده که وزنی نزدیک به ۷۰۰ گرم دارد. این تلفن گزینه بسیار مناسبی جهت استفاده در دفاتر کار، مغازه ها و یا هر مکانی که کاربر آنها نیاز به تکرار تماس با مخاطبین خود دارد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *