تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS880MX

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS880MX

via

تلفن باسیم پاناسونیک KX-TS880MX

تعداد خطوط: ۱ خط
Caller ID: دارد
نمایشگر: دارد

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS880MX

معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS880MX

اکنون وقت این رسیده که تلفن ثابت قدیمی خود را با گوشی تلفن ثابت پایه بلند پیشرفته مدل Panasonic KX-TS880MX جایگزین کنید. این تلفن رومیزی ثابت پاناسونیک دارای بلندگو برای راحتی استفاده از تلفن و مکالمه آزاد است. به همین منظور قیمت و خرید تلفن باسیم رومیزی پاناسونیک KX-TS880MX از لحاظ کارایی مناسب می باشد. تلفن رومیزی TS880 پاناسونیک جهت مصارف خانگی، دفاتر کار، مغازه ها، بنگاه های کوچک و اکثر اماکن کاربرد دارد.

در ادامه به معرفی تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS880MX می پردازیم. دفترچه تلفن این مدل گوشی قابلیت ذخیره تا ۵۰ شماره تلفن با اسم مخاطب در حافظه تلفن را دارد و حافظه این گوشی می تواند تا ۲۰ شماره مخاطب را جهت شماره گیری مجدد ذخیره کند. شما می توانید میزان صدای زنگ تلفن را همانطور که مناسب میدانید کم یا زیاد تنظیم کنید تا راحت شنیده شود همچنین می توانید آن را خاموش کنید. از کالاهای مرتبط با آن می توان به تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS500 و تلفن رومیزی پاناسونیک KX-TS580 اشاره نمود.

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS880MX

گوشی تلفن با سیم Panasonic TS880 سازگار با شناسه تماس گیرنده یا همان کالر آی دی است. این تلفن دارای ۱۰ دکمه شماره گیری سریع و یک قفل شماره گیری است که قابلیت آن را افزایش می دهد. تلفن رومیزی مدل Panasonic KX-TS880MX از طراحی باریک و یک صفحه کلید الفبایی/عددی برخوردار است و گوشی آن با سیم پیچ خورده طولانی ۳۹ سانتی متری به دستگاه تلفن متصل میگردد.

مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS880MX

از دیگر مشخصات فنی تلفن رومیزی Panasonic KX-TS880MX باید گفت که در مواقع اضطراری، می توانید به وسیله ده کلید شماره گیر سریع که هر کدام را به یکی از مخاطبین اختصاص داده اید، با شماره گیری سریع با مخاطبین مهم خود تماس بگیرید. همچنین این گوشی تلفن سازگار با شناسه تماس گیرنده یا همان کالر آی دی است.

تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS880MX

در پایان بلندگوهای تلفن رومیزی پاناسونیک Panasonic KX-TS880MX به شما اجازه صحبت بدون دخالت دست را می دهد، حتی زمانی که مشغول به انجام کاری هستید. از ویژگی های دیگر این گوشی تلفن رو میزی یک نشانگر زنگ و یک قفل شماره گیری برای تماس مستقیم است. تنظیمات صدای زنگ این گوشی ۳ مرحله ای (خاموش، کم و زیاد) و یک تنظیم تون صدا و فلاش قابل برنامه ریزی نیز دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *