تگ صدفی ریز ۴۵ میلی متر RF

تگ صدفی ریز ۴۵ میلی متر RF

via

تگ صدفی ۴۵ میلیمتر ۸٫۲ مگاهرتز

نوع تکنولوژی : RF
نوع تگ: ریز
فرکانس پاسخ گویی: ۸٫۲ مگا هرتز

معرفی تگ صدفی 45 میلی متر 8.2 مگاهرتز

تگ صدفی ریز ۴۵ میلیمتر از نوع RF که با نام های شل تگ (shell tag)، تگ گرد و یا در بعضی مواقع تگ گنبدی (dome) نیز شناخته می شود از جمله تگ هایی است که در فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه، پارچه فروشی و روسری فروشی مورد استفاده قرار می گیرد.

معرفی تگ صدفی 45 میلی متر 8.2 مگاهرتز

در ادامه به معرفی تگ صدفی ۴۵ میلی متر ۸٫۲ مگاهرتز باید گفت که این تگ با فرکانس ۸٫۲ مگا هرتز در ایران مورد استفاده قرار می گیرد. این تگ صدفی RF با ظاهری زیبا و کم حجم از طرفداران زیادی برخوردار است. از کالاهای مرتبط با آن می توان به تگ گلفی ریز و متوسط، تگ صدفی متوسط و تگ صدفی بزرگ اشاره کرد.

تگ صدفی ریز ۴۵ میلی متر RF

تگ صدفی ریز ۴۵ میلی متر RF در دو رنگ سفید و مشکی در بازار موجود است که مشتری نسبت به صلیقه ی خود رنگ آن را انتخاب می کند. تگ های صدفی ۴۵ میلیمتری به راحتی از لباس جدا نمی شوند و حتما باید توسط کاربر یا جداکننده از لباس جدا شود تا به آن آسیبی وارد نشود. به همین دلیل نمی توان به راحتی کالا را به سرقت برد. در موداردی که فروشگاه مجاور گیتی با فرکانس ۹٫۵ یا ۷٫۲ داشته باشد بهتر است که گیت با فرکانس متفاوت تهیه شود تا تداخل نویز به وجود نیاید.

لازم به ذکر است که بیشتر فروشگاه ها از تگ صدفی با فرکانس ۸٫۲ استفاده می کنند. تگ صدفی بیشتر در فروشگاه هایی که سایز لباس ها ریزتر است مثل فروشگاه لباس زیر مردانه مورد استفاده قرار می گیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *