تگ صدفی ریز RF

تگ صدفی ریز RF

via

تگ صدفی ریز ۴۵ میلیمتر RF

نوع تکنولوژی : RF
نوع تگ: ریز
فرکانس پاسخ گویی :۸٫۲ , ۷٫۲, ۹٫۵, ۱۰٫۵, ۳٫۲۵ و ۴٫۷۵ مگاهرتز

معرفی تگ صدفی ریز ۴۵ میلی متر 

تگ صدفی ریز ۴۵ میلیمتر از نوع RF که با فرکانس های مختلف در بازار موجود می باشد، که این تگ فروشگاهی با نام های شل تگ (shell tag)، تگ گرد و یا در بعضی مواقع تگ گنبدی (dome) نیز شناخته می شود. تگ صدفی RF در ۳ سایز بزرگ، متوسط و ریز وجود دارد که البته این تگ بسیار کم پیشنهاد می شود به دلیل اینکه قدرت و شناسایی تگ گلفی خیلی بیشتر و قوی تر نسبت به تگ صدفی می باشد.

معرفی تگ صدفی ریز 45 میلی متر

در ادامه به معرفی تگ صدفی ریز ۴۵ میلی متر باید گفت از جمله تگ هایی است که در فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه، پارچه فروشی و روسری فروشی مورد استفاده قرار می گیرد. تگ صدفی در فرکانس های مختلف ۸٫۲ , ۷٫۲, ۹٫۵, ۱۰٫۵, ۳٫۲۵ و ۴٫۷۵ مگاهرتز ساخته می شود. البته با توجه به مدل گیت، آنتن و عرض دهانه ورودی فروشگاه اندازه تگ با سیم پیچی مناسب مشخص می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید به تگ صدفی ریز ۴۵ میلی متر RF با فرکانس ۹٫۵ و تگ صدفی ریز ۴۵ میلی متر RF با فرکانس ۸٫۲ مراجعه کرده و مشاهده نمایید.

تگ صدفی ریز RF

تگ صدفی ریز RF در دو رنگ سفید و مشکی در بازار موجود است که مشتری نسبت به صلیقه ی خود رنگ آن را انتخاب می کند. تگ های صدفی ۴۵ میلیمتری به راحتی از لباس جدا نمی شوند و حتما باید توسط کاربر یا جداکننده از لباس جدا شود تا به آن آسیبی وارد نشود. به همین دلیل نمی توان به راحتی کالا را به سرقت برد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به تگ گلفی ریز و متوسط، تگ صدفی متوسط و تگ صدفی بزرگ اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید تگ صدفی ریز RF با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *