تگ صدفی AM و RF

تگ صدفی AM و RF

via

تگ صدفی AM-RF

نوع تکنولوژی :AM و RF
اندازه تگ: ۵۳ میلی متر
فرکانس پاسخ گویی: ۸٫۲ مگا هرتز

معرفی تگ صدفی

تگ صدفی AM-RF به دلیل ظاهرش که شبیه توپ گل است با نام های شل تگ (shell tag)، تگ گرد و یا در بعضی مواقع تگ گنبدی (dome) نیز خوانده میشود. رایج ترین تگ فروشگاهی در ایران به دلیل اندازه مناسب با قطر ۵۳ میلیمتر تگ صدفی است. تگ صدفی RF بهینه ترین تگ فروشگاهی از نظر نسبت قدرت و اندازه می باشد.

معرفی تگ صدفی

در ادامه به معرفی تگ صدفی باید گفت که این تگ نیز در رنگ های مختلف سفید، مشکی و خاکستری تولید می شود که پرطرفدار ترین رنگ آن رنگ مشکی است. لازم به ذکر است که تگ صدفی از دو تکنولوژی RF و  AM بهره مند می باشد که بیشترین قدرت را نسبت به تگ گلفی دارد. از کالای مرتبط با آن می توان به تگ گلفی اشاره نمود.

تگ صدفی AM و RF

تگ صدفی AM و RF بیشترین کاربرد را در فروشگاه های پوشاک دارد و به دلیل اندازه و قدرت مناسب آن برای انواع لباس ها مناسب است. البته با همراهی بند لینارد می توان این تگ را برای فروشگاهای کیف و کفش و هایپر مارکت ها نیز بکار برد. قفل این تگ برای باز شدن از روی اجناس نیاز به ۹۵۰۰ گوس قدرت دارد که فروشگاه هایی که این تگ را استفاده می کنند باید جداکننده ایی با همین قدرت تهیه کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تگ فروشگاهی صدفی با فرکانس ۸٫۲ مگاهرتز با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *