تگ گلفی ریز RF

تگ گلفی ریز RF

via

تگ گلفی ۴۵ میلیمتر RF

نوع تکنولوژی : RF
نوع تگ: متوسط
فرکانس پاسخ گویی: ۸٫۲، ۷٫۲، ۳٫۲۵، ۹٫۵، ۱۰٫۲، ۴٫۷۵، ۳٫۲۵ مگا هرتز

معرفی تگ گلفی ریز ۴۵ میلی متر

تگ فروشگاهی گلفی ریز ۴۵ میلیمتر به دلیل ظاهرش که شبیه توپ گلف است با این نام خوانده می شود و معمولا در ۳ سایز بزرگ، متوسط و ریز موجود می باشد. از تگ گلفی ۴۵ میلی متر ریز در فروشگاه های پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه، پارچه فروشی و روسری فروشی مورد استفاده قرار می گیرد.

در ادامه به معرفی تگ گلفی ریز ۴۵ میلی متر باید گفت که در ۳ رنگ مشکی، سفید و طوسی در بازار عرضه می گردد. تگ گلفی در فرکانس های مختلف موجود می باشد که با توجه به مدل گیت و سایز درب ورودی و مدل آنتن گیت سرقت ارائه می گردد از جمله فرکانس های موجود ۸٫۲، ۷٫۲، ۳٫۲۵، ۹٫۵، ۱۰٫۲، ۴٫۷۵، ۳٫۲۵ و … می باشد. از کالاهای مرتبط با آن می توان به تگ گلفی متوسط، تگ گلفی بزرگ، تگ صدفی بزرگ و تگ صدفی متوسط و ریز اشاره کرد.

معرفی تگ گلفی ریز 45 میلی متر

تگ گلفی ریز RF

تگ گلفی کوچک RF با جنس بدنه ی پلاستیک و رنگ مشکی در دو بسته ی ۱۰۰ و ۵۰۰ تایی موجود می باشد که اگر محصولات فروشگاه زیاد باشد بسته های ۵۰۰ عددی مقرون به صرفه تر است. همچنین مشتری در موقع خرید باید به جنس تگ که از پلاستیک مرغوب و بدون زدگی باشد توجه کند تا کالای مورد استفاده با قرار گرفتن تگ برای آن دچار زدگی و خراب شدن نشود.

نکته بسیار مهمی که بیشتر مشتریان در مورد تگ فروشگاهی به آن توجه نمی کنند متراژ سیم پیچ داخل تگ گلفی می باشد که نسبت به عرض دهانه ورودی و مابین آنتن ها این متراژ تعیین می شود که اگر متراژ سیم پیچی داخل تگ کم یا یا زیاد باشد بعد از مدت کوتاهی دیگر جواب دهی اولیه را ندارد و آنتن ها را دچار آلارم و نویز اضافه می کنند و بعد از مدتی از کار می افتند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت و خرید تگ گلفی ریز RF با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *