جدا کننده تگ فروشگاهی مخروطی

جدا کننده تگ فروشگاهی مخروطی

via

جداکننده تگ گلفی و صدفی مخروطی

کارایی: جدا کردن تگ های کالاهای فروشگاه ها

جدا کننده تگ از اقلام مصرفی و جانبی گیت فروشگاهی می باشد که از نوع تگ های امنیتی قرار دارد. این جداکننده ها از مکانیزم قفل و سوزن برخوردار هستند که در انواع مختلفی شامل جداکننده تگ گلفی و صدفی، جداکننده تگ پنسیل (مدادی)، جداکننده تگ گریف (X45 , X50)، جداکننده تگ پاندا و جداکننده تگ مگنت می باشد که هر کدام با توجه به کاربرد فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. برای طولانی تر شدن عمر تگ باید از جداکننده های مناسب همان تگ با دایره مغناطیسی مشخص استفاده شود.

جدا کننده تگ فروشگاهی مخروطی

جدا کننده تگ فروشگاهی مخروطی

جدا کننده تگ گلفی و صدفی مخروطی برای تمامی تگ های RF ،EM و AM مورد استفاده قرار میگیرد و فرکانس گیت های فروشگاهی هیچ تاثیری بر روی جداکننده ها ندارد.  گیت های جداکننده با قدرت های متفاوتی در بازار موجود هستند که واحد شناسایی قدرت جدا کننده آن گاوس (gauss) است که هر چقدر این واحد بیشتر باشد جذب کنندگی بهتری دارد. از کالای مرتبط با آن می توان به جداکننده مگنت و جداکننده لبه داراشاره نمود.

درباره جدا کننده تگ فروشگاهی مخروطی باید بگوییم با نام های دیگری از جمله جدا کننده گلفی و جدا کننده صدفی در بازار شناخته میشود برای جدا کردن تگهای مدادی یا پنسل pencill و تگهای مثلثی قابل استفاده میباشد. نکته قابل توجه برای جداکننده ها فقط قدرت جدا کننده هست که مهم میباشد. قدرت جدا کننده تگ مخروطی موجود ۶۰۰۰ گاوس به بالا میباشد که هر چقدر قدرت جدا کننده بیشتر باشد قطعا قیمت جدا کننده تگ هم بالاتر میرود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت تگ گلفی و صدفی مخروطی با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *