جدا کننده تگ هرکولس

جدا کننده تگ هرکولس

via

جداکننده تگ هرکولس

کارایی: مناسب برای انواع تگ قلمی یا مدادی مسطتیلی و کارتی RF و AM

جدا کننده تگ از اقلام مصرفی و جانبی گیت فروشگاهی می باشد که از نوع تگ های امنیتی قرار دارد. این جداکننده ها از مکانیزم قفل و سوزن برخوردار هستند که در انواع مختلفی شامل جداکننده تگ گلفی و صدفی، جداکننده تگ پنسیل (مدادی)، جداکننده تگ گریف (X45 , X50)، جداکننده تگ پاندا و جداکننده تگ مگنت می باشد که هر کدام با توجه به کاربرد فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرد. برای طولانی تر شدن عمر تگ باید از جداکننده های مناسب همان تگ با دایره مغناطیسی مشخص استفاده شود.

جدا کننده تگ هرکولس

جدا کننده تگ هرکولس

جدا کننده تگ هرکولس برای انواع مدادی (پنسل)، تگ مسطتیلی و تگ کارتی مورد استفاده قرار میگیرد و فرکانس گیت های فروشگاهی هیچ تاثیری بر روی جداکننده ها ندارد. گیت های جداکننده با قدرت های متفاوتی در بازار موجود هستند که واحد شناسایی قدرت جدا کننده آن گاوس (gauss) است که هر چقدر این واحد بیشتر باشد جذب کنندگی بهتری دارد. از کالای مرتبط با آن می توان به جداکننده مخروطی و جداکننده لبه داراشاره نمود.

درباره جدا کننده تگ هرکولس باید بگوییم قابل نصب بر روی میز میباشد. قدرت جدا کننده تگ دیزاینر موجود ۱۲۰۰۰ GS (گاوس) است که باید به این موضوع توجه داشت که اگر قدرت جدا کنندگی جداکننده کمتر یا بیشتر از تگ باشد باعث کمتر شدن عمر تگ میشود. جدا کننده هرکولس قابل نصب بر روی میز میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جدا کننده تگ هرکولس با واحد فروش ایده برتر به شماره ۷۳۰۲۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

http://ift.tt/2sA7S1y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *