درباره ما

درباره ما

سخن مدیر عامل

در سال  1386 با تاسیس این شرکت  همیشه در تلاش بودم تا آن را به گونه ­ای هدایت کنم که بهترین خدمات، کیفیت و قیمت را به هم­ میهنان عزیز ارائه دهد زیرا شکوفایی زمانی صورت می­گیرد که هم­وطنان عزیزمان از بهترین امکانات بهر­مند باشند و این مهم اتفاق نمی­افتد مگر با اقتصادی شکوفا. برگزیدن نام "ایده برتر پارسیان" نمایانگر دغدغه ما برای رسیدن به این هدف والا می باشد.

برخود لازم می­دانم تا تمام توان خویش را در راستای شکوفایی اقتصاد کشورم  بکار گیرم که قطعا پیشرفت حاصل به افزایش توان اقتصادی شهروندان این مرز و بوم می­انجامد و این امر،  همراستای باور قلبی من است که منفعت واقعی در منفعت همه عزیزان است. و من چشم انداز روشنی از آینده می­بینم.

همچنین برخود می­بالم که عضو کوچکی از خانواده بزرگ کارآفرینان هستم و همواره تلاش کردم تا متناسب با مقتضیات منابعی که در اختیار دارم  به تعداد همکاران خویش بیافزایم. اکنون ایده برتر پارسیان مفتخر است که با عنایت خداوند توانسته است اشتغال مستمربیش ازپنجاه نفر را فراهم کرده که البته این خود نشان از پیشرفت و توسعه این سازمان نیز  دارد. سازمانی که توسعه و کارآفرینی آن بی شک مدیون همراهی هم میهنان عزیز است. کسانی که حتی به عنوان مصرف کننده نهائی در جایگاه شرکای ما لحاظ می­شوند.

در نهایت من به عنوان مدیر عامل شرکت ایده برتر پارسیان، خود و شرکتم را در مقابل همه افرادی که به نوعی با تکنولوژی سروکار دارند مسئول می­دانم. مسئولیتی که تلاش می­کنیم روزی در برابر همه پارسیان باشد.

منابع انسانی

یکی از بزرگترین سرمایه های ایده برتر پارسیان نیرو و منابع انسانی شریفی است که در کنار آنها لحظاتی شیرین ساخته می شود. تجربه، روحیه  کار تیمی، مسئولیت پذیری، خدمتگذاری، اخلاق، و خلاقیت در همه افراد موج میزند. بالغ بر پنجاه کارمند خانم و آقا در سازمان مشغول به کار می باشند که بیش از نیمی از آن ها دارای تحصیلات آکادمیک هستند، متخصصان، پژوهشگران و مدیران سازمان نیز دارای تحصیلات عالی هستند. همچنین سازمان همیشه این را در نظر داشت که از نیروی جوان استفاده کند و در نتیجه اکثر همکاران در دهه دوم و سوم زندگی خود هستند.

 

درصد فراوانی جنسی کارکنان ایده برتر

 

 

درصد فراوانی سنی کارکنان ایده برتر

درصد فراوانی تحصیلات کارکنان ایده برتر

 

درصد فراوانی بخش های ایده برتر

تاریخچه

مجموعه ایده برتر پارسیان از سال ۱۳۸۰ کار خود را به صورت فروشگاهی در زمینه ماشین های اداری و مواد مصرفی آغاز نمود. در طی مدت ۶ سال شعب فروشگاهی خود را افزایش داده و در راستای اهداف بلند مدیریت، مجموعه این فروشگاهها در قالب شرکتی هلدینگ متمرکز شد. سرانجام در سال ۱۳۸۷ شرکت ایده برتر پارسیان به شماره ثبت ۳۲۲۶۴۷ به عنوان یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین شرکت های بازرگانی در زمینه ماشین های اداری آغاز به کار کرد.
در سال ۱۳۸۸، دپارتمان فروش قطعات کامپیوتر و لوازم جانبی به این مجموعه اضافه شد. از آغاز سال ۱۳۹۰ نیز فروش نوت بوک، لپ تاپ و تبلت دپارتمان خود را در این مجموعه راه اندازی نمود و دپارتمان سیستم های حفاظتی و دوربین مداربسته نیز به طور موازی به عنوان زیرمجموعه ای از این سازمان شروع به فعالیت نمود.
هم اکنون شرکت ایده برتر پارسیان در زمینه ماشین های اداری،قطعات کامپیوتر و  لوازم جانبی، نوت بوک، لپ تاپ و تبلت و همینطور سیستم های حفاظتی و دوربین مدار بسته به صورت فعال مشغول به کار می باشد.
این شرکت همواره رضایت مشتریان را در صدر اولویت های خود قرار داده و وظیفه خدمت رسانی به آنان را به طرق مختلف انجام می دهد. از این رو دپارتمان خدمات نیز به صورت تخصصی در سال ۱۳۹۲ افتتاح گردید تا بیش از پیش در خدمت هموطنان عزیز باشد.
با وجود جوانی سازمان، بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب و پیاده سازی فناوری های برتر، شرکت را قادر ساخته تا پیشبرد اهداف خود را به همراه کسب رضایتمندی مشتریان به طور موثر فراهم کند.

چشم انداز آینده

شرکت ایده برتر پارسیان خاورمیانه بر این باور است که در برابر همه کسانی که با تکنولوژی سروکار دارند مسئول است چراکه فعالیت اصلی این شرکت خرید و فروش ماشینهای اداری، کامپیوتر، دوربین مدار بسته و مواد مصرفی آنها می باشد. کوشش ما بر این است که ارئه دهنده خدماتی متمایز برای مشتریان خود در سراسر ایران باشیم و با داشتن تکنسین هایی متخصص و کادری مجرب و خدمت رسان در تلاش هستیم تا الگوی جهانی در این زمینه بوده و نگرشی جدید نسبت به خرید غیر حضوری با اطمینان کامل از خرید ایجاد کنیم.
 
 این شرکت با چشم انداز افزایش ارائه خدمات در حوزه تامین تجهیزات اداری برای تمامی مشتریان داخلی و خارجی، برند های جدید تجاری ایجاد نموده و  برای توجه به کیفیت ارائه خدمات در حین انجام کار استاندارد  ISO 9001 : 2008  را بعنوان الگوی کاری خود انتخاب نموده است.
 
در راستای رسیدن به این مهم موارد ذیل را بعنوان اهداف یکساله مورد توجه قرار می دهد:
۱٫ کاهش هزینه های مازاد داخلی و خارجی
۲٫ تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان
۳٫ افزایش سرانه آموزشی پرسنل