دیتا ویدئو پروژکتور اپتما Optoma GT1080

دیتا ویدئو پروژکتور اپتما Optoma GT1080

معرفی دیتا ویدئو پروژکتور اپتما GT1080

ویدئو پروژکتور اپتما GT1080 محصول جدید برند اپتما از جمله حرفه ای های جدید بازار است که نشان می دهد از این برند می توان توقع دستگاه های حرفه ای نیز داشت. این ویدئو پروژکتور با کنتراست بالای ۲۵۰۰۰:۱ خود را در رده دیتا ویدئو پروژکتورهای قوی بازار قرار داده است. دیتا ویدئو پروژکتور Optoma GT1080 از عمر لامپ ۶۵۰۰/۶۰۰۰/۵۰۰۰ (hrs) ساعتی به صورت های نرمال، اکو  و سوپر اکو برخوردار است که تعویض آسان آن باعث می شود مشتری های بیشتری ترغیب به خرید ویدئو پروژکتور بشوند.

در ادامه معرفی دیتا ویدئو پروژکتور اپتما GT1080 باید بگوییم زوم این دستگاه Fixed است که پروژکتوری عالی برای مصارف آموزشی در کلاس ها، مدارس، اداری و خانگی می باشد. از کالای مرتبط با آن می توان به دیتا ویدئو پروژکتور اپتما Optoma X341 اشاره نمود.

قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور Optoma GT1080

ویدیو پروژکتور اپتما مدل GT1080 با روشنایی ۲۸۰۰ انسی لومنز و رزولوشن دستگاه ۱۰۸۰p, 1920*1080 تصویر عالی بر روی پرده نمایش برای مشاهده کاربر فراهم می کند. این دستگاه پروژکتور با وزن ۲٫۶۵ و ابعاد 315*114*240 میلی متر است که قابلیت جابجایی را برای دستگاه فراهم می کند. تصاویر تولید شده در آن ۴۵ تا ۳۰۰ اینچ است.

 

از دیگر قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور Optoma GT1080 برخورداری از پورت های ارتباطی متنوع که از این طریق می تواند با سیستم های روز و قدیمی بازار مورد استفاده قرار بگیرد. این دیتا ویدئو پروزکتور تصاویر را به صورت full HD و قابلیت پخش سه بعدی را دارد و بدون عینک نیز می توان تصاویر را در آن مشاهده کرد. اسپیکر ۱۰ وات تعبیه شده در ان صدا را در حد خوبی می تواند ارائه بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *