دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-1970W

دیتا ویدئو پروژکتور اپسون EPSON EB-1970W

دیتا ویدئو پروژکتور ویویتک DS23DAA

تکنولوژی ساخت: DLP
وضوح تصویر: ۶۰۰*۸۰۰ (WXGA)
شدت روشنایی: ۴۰۰۰ انسی لومنز
نسبت کنتراست تصویر: ۱۰۰۰۰:۱

معرفی دیتا ویدئو پروژکتور Vivitek DS23DAA

ویدئو پروژکتور Vivitek DS23DAA یکی از بهترین دیتاهای آموزشی می باشد که از تکنولوژی ساخت DLP بهره برده است. قیمت ویدیو پروژکتور ویویتک DS23DAA با توجه به امکاناتی که دارد بسیار مقرون به صرفه می باشد که مشخصات و نقد و بررسی کامل دستگاه را می توان در قسمت دیتا ویدئو پروژکتور ها مشاهده کنید.. این ویدیو پروژکتور به صورت زیبا و ساده طراحی شده است که امکان پخش تصاویر سه بعدی را دارا می باشد. 

برای معرفی ویدئو پروژکتور مدل Vivitek DS23DAA می توان گفت که یک دستگاه بسیار مناسب و کارآمد است که برای کلاس های آموزشی، درسی، دانشگاه ها و دفاتر مدیران توصیه می شود. از ویدیو پروژکتورهای مرتبط با آن می توان به دیتا ویدئو پروژکتور اپسون Epson EB-S31، دیتا ویدئو پروژکتور اپتما Optoma S312، دیتا ویدئو پروژکتور NEC VE281G و دیتا ویدئو پروژکتور اپتما Optoma S341 اشاره نمود.

معرفی دیتا ویدئو پروژکتور Vivitek DS23DAA

قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور Vivitek DS23DAA

ویدئو پروژکتور ویویتک ۲۳DAA دستگاهی قابل اطمینان که با کنتراست ۱:۱۰۰۰۰ می توان آن راجزء پروژکتور های بسیار مناسب برای محیط های آموزشی حساب کرد. وزن مناسب ۱٫۹۷ کیلوگرم این دیتا را در رده دیتا های قابل حمل قرار داده است. ویدئو پروژکتور ویویتک از عمر لامپ در حالت نرمال به میزان ۴۵۰۰ ساعت، در حالت اکو اقتصادی ۱ به میزان ۶۰۰۰ ساعت و در حالت اکو اقتصادی دو ۸۰۰۰ ساعت برخوردار می باشد.

از قابلیت ها و کارایی های ویدئو پروژکتور ویویتک DS23DAA می توان به وضوح تصویر ۶۰۰*۸۰۰ (WXGA) اشاره کرد که در همه ی محیط های سالنی می توان استفاده کرد. هچنین با شدت روشنایی ۴۰۰۰ انسی لومنز می تواند در محیط های روشن تصاویر با کیفیتی را ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *